X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Figura wśród gości festiwalu w Cieszynie

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 12:54
Tegoroczne Kino na Granicy to sześć filmowych retrospektyw, dwa cykle tematyczne, przegląd czeskich, polskich i słowackich nowości, a także filmowe niespodzianki z Węgier i Ukrainy.
Audio
  • Jacek Dziduszko zaprasza na festiwal filmowy do Cieszyna (Fajny film/Trójka)
Katarzynę Figurę zobaczymy m.in. w Pociągu do Hollywood i Arii divie. Opowie ona też o swoich rolach na spotkaniach z publicznością
Katarzynę Figurę zobaczymy m.in. w "Pociągu do Hollywood" i "Arii divie". Opowie ona też o swoich rolach na spotkaniach z publicznościąFoto: E. Iwanicka/ PR

17. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy" odbędzie się w Cieszynie w dniach 28.04-03.05.2015. Bohaterami tegorocznych retrospektyw będą m.in.: aktorka Katarzyna Figura, słowacka gwiazda filmu i telewizji Emília Vášáryová, czeski aktor Bolek Polívka i reżyser Marcin Krzyształowicz.
Dziennikarz Jacek Dziduszko mówił w Trójce, że festiwal to znakomita okazja do obejrzenia nowego kina czeskiego, które w ostatnich latach zniknęło z polskich ekranów. Ale Cieszyn warto też odwiedzić ze względu na samo miasto. - Ważne jest, że ma on stronę polską i czeską. Ta czeska mocno się odróżnia. Tuż po przekroczeniu granicy widać na przykład sklepy wietnamskie - dodał Jacek Dziduszko.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Jacek Dziduszko (dziennikarz filmowy, animator kultury)
Data emisji: 23.04.2015
Godzina emisji: 10.45

ei/iwo

Czytaj także

Nastała światowa moda na polskie kino!

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2015 16:29
- Polski film był kiedyś synonimem filmu, który należy omijać szerokim łukiem, a dziś, po latach, polskie kino wreszcie przyciąga widzów - mówi krytyk filmowy Paweł Felis.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Esencja kina w Tarnowie: pokazy, nagrody i debiuty

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 16:16
Za nami 29. Tarnowska Nagroda Filmowa. Niekwestionowanym zwycięzcą festiwalu jest film "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Pierwszą w historii imprezy nagrodę za debiut aktorski odebrał Sebastian Fabijański.
rozwiń zwiń