X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maraton filmowy z bohaterami "Igrzysk śmierci"

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 14:20
To premiera, na którą z niecierpliwością czekali wielbiciele "Igrzysk śmierci". Do kin wchodzi właśnie ostatnia, czwarta produkcja serii - "Kosogłos. Część 2".
Audio
  • Maraton filmowy z bohaterami "Igrzysk śmierci" (Fajny film/Trójka)
Materiały promocyjne do filmu Igrzyska śmierci. Kosogłos 2
Materiały promocyjne do filmu "Igrzyska śmierci. Kosogłos 2"Foto: materiały promocyjne

Wszyscy, dla których ta premiera jest prawdziwym wydarzeniem, mogą wziąć udział w specjalnym maratonie filmowym. Podczas maratonu odbędą się projekcje trzech znanych już widzom części filmu, a na końcu - jako wisienka na torcie - wyświetlona zostanie produkcja premierowa.

- Cała noc w kinie. To długo, ale myślę, że warto na to czekać. Będzie się działo. Już teraz widzę, że szykuje nam się jeden z najlepszych maratonów w historii - mówi w Trójce Piotr Olczyk, odpowiedzialny za projekty specjalne sieci Multikino.

Z audycji dowiadujemy się także, w ilu kinach odbędą się pokazy i na co będą mogli liczyć wielbiciele maratonów w ostatnim miesiącu tego roku.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Piotr Olczyk (Multikino)  
Data emisji: 19.11.2015 r.
Godzina emisji: 10.45

iwo

Czytaj także

"W objęciach węża" - opowieść o zderzeniu dwóch światów

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 15:59
Kilka dni temu odbyła się polska premiera obrazu Ciro Guerry pt. "W objęciach węża". - Takich filmów dzisiaj już się nie robi i właśnie dlatego jest on wyjątkowy - mówi w Trójce znawca kina Artur Liebhart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Slow West" - melodramat, western, film drogi

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 16:25
"Slow West" to najnowsza produkcja Johna Macleana. - Film podoba się krytykom i jurorom festiwali, a przede wszystkim publiczności - zapewnia Paula Szmidt z firmy dystrybucyjnej M2 Films.
rozwiń zwiń