Maraton filmowy z bohaterami "Igrzysk śmierci"

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 14:20
To premiera, na którą z niecierpliwością czekali wielbiciele "Igrzysk śmierci". Do kin wchodzi właśnie ostatnia, czwarta produkcja serii - "Kosogłos. Część 2".
Audio
  • Maraton filmowy z bohaterami "Igrzysk śmierci" (Fajny film/Trójka)
Materiały promocyjne do filmu Igrzyska śmierci. Kosogłos 2
Materiały promocyjne do filmu "Igrzyska śmierci. Kosogłos 2"Foto: materiały promocyjne

Wszyscy, dla których ta premiera jest prawdziwym wydarzeniem, mogą wziąć udział w specjalnym maratonie filmowym. Podczas maratonu odbędą się projekcje trzech znanych już widzom części filmu, a na końcu - jako wisienka na torcie - wyświetlona zostanie produkcja premierowa.

- Cała noc w kinie. To długo, ale myślę, że warto na to czekać. Będzie się działo. Już teraz widzę, że szykuje nam się jeden z najlepszych maratonów w historii - mówi w Trójce Piotr Olczyk, odpowiedzialny za projekty specjalne sieci Multikino.

Z audycji dowiadujemy się także, w ilu kinach odbędą się pokazy i na co będą mogli liczyć wielbiciele maratonów w ostatnim miesiącu tego roku.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Piotr Olczyk (Multikino)  
Data emisji: 19.11.2015 r.
Godzina emisji: 10.45

iwo

Czytaj także

"W objęciach węża" - opowieść o zderzeniu dwóch światów

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 15:59
Kilka dni temu odbyła się polska premiera obrazu Ciro Guerry pt. "W objęciach węża". - Takich filmów dzisiaj już się nie robi i właśnie dlatego jest on wyjątkowy - mówi w Trójce znawca kina Artur Liebhart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Slow West" - melodramat, western, film drogi

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 16:25
"Slow West" to najnowsza produkcja Johna Macleana. - Film podoba się krytykom i jurorom festiwali, a przede wszystkim publiczności - zapewnia Paula Szmidt z firmy dystrybucyjnej M2 Films.
rozwiń zwiń