X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Sprawiedliwy". Poruszająca historia rodzinna polskiego reżysera

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 13:33
Scenarzysta obsypanej nagrodami "Róży" debiutuje w roli reżysera filmu opartego na motywach jego rodzinnej historii. - Ta opowieść towarzyszyła mu całe życie - mówi o Michale Szczerbicu aktor Jacek Braciak.
Audio
  • Jacek Braciak opowiada o filmie "Sprawiedliwy" (Fajny film/Trójka)
Pajtek - bohater grany przez Jacka Braciaka - jest kluczową postacią w historii o ratowaniu małej żydowskiej dziewczynki, chociaż nikt by się tego po nim nie spodziewał
Pajtek - bohater grany przez Jacka Braciaka - jest kluczową postacią w historii o ratowaniu małej żydowskiej dziewczynki, chociaż nikt by się tego po nim nie spodziewał Foto: mat. prom./ Monolith Films

Twórca osadził akcję w rodzinnych okolicach południowej Kielecczyzny. W osobisty sposób opowiada o losach niezwykłej przyjaźni małej żydowskiej dziewczynki oraz wioskowego outsidera i dziwaka. - Pajtek to wrażliwiec, który ma szczególny sposób traktowania życia. Ten człowiek istniał naprawdę - mówi o odtwarzanej przez siebie roli Jacek Braciak.

Premiera filmu w lutym. W audycji można usłyszeć więcej o jego powstawaniu, a Jacek Braciak zdradza m.in., na czym polega fenomen współpracy z Mają Komorowską.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Jacek Braciak (aktor)
Data emisji: 3.02.2016
Godzina emisji:
10.45

ei/iwo

Czytaj także

"Śpiewający obrusik" - film, który powstał z przekory

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 00:23
- "Śpiewający obrusik" to film specyficzny, rodzaj wariacji. Jest dość ciężki i mroczny - mówi jego reżyser Mariusz Grzegorzek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Labirynt kłamstw". Niemcy o sobie, bez wybielania

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 13:17
Chociaż główny bohater filmu jest postacią fikcyjna, "Labirynt kłamstw" to opowieść o prawdziwych i bolesnych wydarzeniach, które miały miejsce w Niemczech.
rozwiń zwiń