X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Martin Scorsese wybrał 24 arcydzieła polskiego kina

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 17:00
Narodowy Instytut Audiowizualny pokaże 24 zrekonstruowane cyfrowo arcydzieła polskiego kina, które zostały wybrane przez Martina Scorsese.
Audio
  • Martin Scorsese wybrał 24 arcydzieła polskiego kina (Fajny film/Trójka)
Kadr zw zrekonstruowanego cyfrowo filmu Sanatorium pod klepsydrą w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa
Kadr zw zrekonstruowanego cyfrowo filmu "Sanatorium pod klepsydrą" w reżyserii Wojciecha Jerzego HasaFoto: YouTube/Studio Filmowe KADR

Filmy w ramach projektu "Martin Scorsese Presents: Masterpieces of Polish Cinema" pokazano już w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Chinach i Wielkiej Brytanii. Teraz czas, by zrekonstruowane cyfrowo dzieła m.in. Andrzeja Wajdy, Wojciecha Jerzego Hasa, Romana Polańskiego, Jerzego Kawalerowicza, Andrzeja Munka, Krzysztofa Zanussiego, Krzysztofa Kieślowskiego i Agnieszki Holland zobaczyli widzowie w Polsce.

- Możemy oglądać te wszystkie piękne, stare filmy w zupełnie nowej jakości, przez co zyskują nowe życie - wyjaśnia w Trójce rzeczniczka Narodowego Instytutu Audiowizualnego Agnieszka Wolak.

W audycji słyszymy, kiedy i gdzie będzie można zobaczyć wybrane przez Martina Scorsese filmy. Okazuje się, że Narodowy Instytut Audiowizualny ma dla miłośników doskonałego kina dobrą wiadomość...

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Agnieszka Wolak (rzeczniczka Narodowego Instytutu Audiowizualnego)
Data emisji: 4.02.2016
Godzina emisji:
10.45

fbi/mk