X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Koszałka: wolę być ocenianym niż oceniać

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 18:47
- Jestem specyficznym reżyserem, bo nie przepadam za festiwalami i jeżdżę tylko tam, gdzie muszę. Czuję, że reżyser powinien nie odcinać kuponów rok z filmem, tylko pracować nad kolejnymi pomysłami - mówi Marcin Koszałka.
Audio
  • Marcin Koszałka opowiada o swoim stosunku do festiwali filmowych i filmie "Czerwony pająk" (Fajny film/ Trójka)
Marcin Koszałka, operator reżyser
Marcin Koszałka, operator reżyserFoto: PAP/Rafał Guz

Marcin Koszałka jest gościem i jednocześnie uczestnikiem konkursu głównego Sopot Film Festival 2016 z obrazem "Czerwony pająk". Dwa lata temu reżyser był członkiem jury tego wydarzenia. - Lepiej się czuję jako ten, którego się ocenia, bo nie lubię pracy w jury. Czasami trzeba iść na jakieś kompromisy i ma się wyrzuty sumienia - przyznaje.

Twórca filmowy opowiadał o tym, jak traktuje swoją pracę reżysera i operatora oraz mówił o projektach, nad którymi pracuje. Co udało mu się osiągnąć obrazem "Czerwony pająk"? Jak dziś czuje się Marcin Koszałka pokazując widowni swój film?

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Marcin Koszałka (operator, reżyser, scenarzysta)
Data emisji: 13.07.2016
Godzina emisji:
10.45

sm

 

Czytaj także

Kinogranie, czyli filmowo-muzyczny Augustów

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 19:23
W Augstowie zakończyła się trzecia edycja Kinogrania, czyli Przeglądu Filmów o Tematyce Muzycznej. Na zakończenie czterodniowej imprezy wystąpił zespół Pustki, wykonując muzykę na żywo do niemego filmu "Aelita" Jakowa Protazanowa z 1924 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Watykański Oscar za film o polskich męczennikach z Peru

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 19:00
- Poprzez przykład ich życia i wyjście do ludzi, polscy zakonnicy tak zachwycili sobą Peruwiańczyków, że byli niemalże noszeni na rękach - opowiada Krzysztof Tadej o bohaterach dokumentu "Życia nie można zmarnować".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sopot Film Festival, czyli znacznie więcej niż film

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 15:58
Na program wydarzenia składają się - oprócz pokazów filmowych - wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania z twórcami, czy koncerty do filmów kina niemego. O szczegółach mówiliśmy w audycji "Trójkowo, filmowo".
rozwiń zwiń