X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowe nadzieje dla kina dziecięcego w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 19:16
- Co do pełnometrażowego kina dla dzieci, to w ostatnim czasie nie mieliśmy fali, tylko flauta. Aczkolwiek, jak obserwujemy to, co się dzieje, to widać wyraźnie, że zaczyna się małe tsunami w tym temacie - mówi Maciej Jakubczyk, dyrektor festiwalu Kino Dzieci.
Audio
  • Czy przegląd Kino Dzieci jest skierowany tylko do małych widzów? (Fajny film/ Trójka)
Wielka wyprawa Molly to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów  Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona  bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Film będzie prezentowany w ramach przeglądu Kino Dzieci
"Wielka wyprawa Molly" to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Film będzie prezentowany w ramach przeglądu Kino DzieciFoto: materiały prasowe

Choć kończą się wakacje, przed nami jeszcze kilka ważnych festiwali. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się Festiwal Filmowy w Gdyni, zaś w najbliższą sobotę - Kino Dzieci.

Maciej Jakubczyk przyznaje, że prezentowane na ostatnim z wymienionych festiwali filmy powstały właśnie z myślą o dzieciach, co nie znaczy, że rodzice będą się na nich nudzić. - Myślę, że dobrze nakręcony film, nawet gdy bohaterem jest dziecko, jeśli ma świetnie skrojony drugi plan, to jako dorosły bardzo go przeżywam - podkreśla dyrektor festiwalu.

W programie mówimy o tym, gdzie będzie odbywał się festiwal, jakie filmy zostaną zaprezentowane i do kiedy potrwa to wydarzenie.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Maciej Jakubczyk (dyrektor festiwalu Kino Dzieci)
Data emisji:
14.09.2016
Godzina emisji: 10.45

sm

Czytaj także

Powiększenie szansą dla filmowców z Dolnego Śląska

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 18:19
- Pierwsza edycja konkursu Powiększenie była dla nas szczęśliwa. Byliśmy wtedy z naszym pierwszym pełnometrażowym filmem "Chłopiec z żabą" i wygraliśmy - mówi reżyser, Bartek Bartos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezwykłe kino w Zwierzyńcu. Ruszyła Letnia Akademia Filmowa

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 23:00
- Chcemy się odciąć od "festiwalomanii". Festiwali w porze letniej jest bardzo dużo i wszystkie mają podobną formułę. My nie chcemy skupiać się na pokazywaniu nowości filmowych - tłumaczy rektor Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu Piotr Kotowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Letnia Akademia Filmowa. Prelegenci walczyli o uznanie jury i publiczności

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2016 15:00
W poniedziałek (15.08) kończy się tegoroczna edycja Letniej Akademii Filmowej. Ryszard Jaźwiński rozmawiał z gośćmi, którzy przyjechali do Zwierzyńca.
rozwiń zwiń