X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Okno na świat filmów z Europy Wschodniej

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 11:46
W piątek startuje 12. edycja Targów CentEast podczas 32. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Są one miejscem spotkań agentów sprzedaży, dystrybutorów, selekcjonerów festiwalowych i producentów, zainteresowanych kinem wschodnioeuropejskim.
Audio
  • Ola Salwa o CentEast Market 2016 (Fajny film/Trójka)
Prezentacja filmu podczas Targów CentEast 2015
Prezentacja filmu podczas Targów CentEast 2015Foto: Bartek Trzeszkowski/CentEast

- Pokazujemy projekty, które dopiero liczą na dystrybucję. Targi zostały zorganizowane właśnie po to, żeby zwrócić uwagę selekcjonerów, agentów sprzedaży i dystrybutorów na kino Europy Wschodniej - tłumaczy koordynatorka Ola Salwa.

- Na CentEast Market są filmy jeszcze nieskończone, często jeszcze do końca nienakręcone. Oglądają je ludzie, którzy będą mogli je zaprosić potem na festiwale albo wspomóc produkcyjnie - dodaje gość Ryszard Jaźwińskiego. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Ola Salwa (krytyk filmowy, koordynatorka CentEast Market 2016)
Data emisji: 13.10.2016
Godzina emisji:
10.43

mp/mk

Czytaj także

"Honorowy obywatel" - historia uniwersalna

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2016 23:00
- "Honorowy obywatel" to produkcja argentyńsko-hiszpańska, ale ta opowieść jest uniwersalna - mówi o obrazie, który otwierał Warszawski Festiwal Filmowy, dystrybutor filmu Artur Liebhart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Plac zabaw", czyli ekstremalne reakcje widzów

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 13:00
"Plac zabaw" to film, który wzbudza kontrowersje, bo opowiada o przemocy wśród dzieci. - Mówi o tym bez filmowego znieczulenia, co wywołuje dość ekstremalne reakcje - zdradza reżyser Bartosz Kowalski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komunia". Opowieść o szybkim dorastaniu

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 12:56
"Komunia" to historia dwójki bardzo młodych ludzi. - Kiedy się poznaliśmy, Ola miała 12 lat. Nikodem jest o rok młodszy - opowiada reżyserka filmu Anna Zamecka. Obraz miał polską premierę na Warszawskim Festiwalu Filmowym.
rozwiń zwiń