X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaki film ma szansę na 31. Tarnowską Nagrodę Filmową?

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017 14:30
- Werdykt jest trudny, bo filmy są wyjątkowo ciekawe. Organizatorzy pokazują najciekawsze produkcje z ubiegłego roku, jest nad czym debatować - mówi Marian Dziędziel, juror 31. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.
Audio
  • Jaki film ma szansę na 31. Tarnowską Nagrodę Filmową? (Fajny film/Trójka)
Fragment plakatu 31. Tarnowskiej Nagrody Filmowej
Fragment plakatu 31. Tarnowskiej Nagrody FilmowejFoto: mat. promocyjne

W Tarnowie od 21 do 29 kwietnia trwają pokazy filmów w ramach 31. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Laureatów poznamy w sobotę podczas wieczornej gali. Tarnowska Nagroda Filmowa, festiwal wybranych polskich filmów fabularnych, jest najstarszą po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni imprezą związaną z polskim filmem.

Festiwal ma charakter konkursowy. Konkurs główny przeznaczony jest dla filmów, które zdaniem organizatorów zasługują na miano najciekawszych, cennych ze względu na walory artystyczne, nowatorskich w spojrzeniu na dzieło filmowe bądź są przykładem ciekawego debiutu. Filmy konkursowe oceniane są przez jury Tarnowskiej Nagrody Filmowej złożone z przedstawicieli świata filmu i działaczy kultury, m.in. właśnie Mariana Dziędziela.

Obok pokazów konkursowych program festiwalu obejmuje pokazy specjalne, spotkania z twórcami, a także liczne imprezy towarzyszące - wystawy, koncerty, seminaria tematyczne, warsztaty filmoznawcze.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Marian Dziędziel (aktor)
Data emisji: 27.04.2017
Godzina emisji: 10.43

mat. promocyjne/fbi/ei

Czytaj także

Festiwal "Kino na Granicy". Gratka dla fanów środkowoeuropejskich filmów

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2017 16:03
Czesi promują tu kino polskie, Polacy - kino czeskie. Znajdzie się też miejsce dla słowackich czy węgierskich twórców. W przyszłym tygodniu rusza wyjątkowy festiwal, odbywający się w dwóch krajach jednocześnie.
rozwiń zwiń