X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sopot Film Festival. Zapracowana Katarzyna Herman

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 11:00
Gościem Ryszarda Jaźwińskiego podczas Sopot Film Festival była aktorka Katarzyna Herman. W rozmowie opowiedziała o swojej roli na festiwalu.
Audio
  • Rozmowa z Katarzyną Herman o jej udziale w 17. Sopot Film Festival (Fajny film/Trójka)
Katarzyna Herman na planie filmu Panie Dulskie
Katarzyna Herman na planie filmu "Panie Dulskie"Foto: PAP/Tomasz Koryszko

- Jestem w jury, które wybiera najlepszy spośród filmów młodych - mówi aktorka. Nie był to jednak jedyny cel jej wizyty w Sopocie. W trakcie imprezy wyświetlono dwa filmy z jej udzialem: "Panie Dulskie" Filipa Bajona oraz "Pokot" Agnieszki Holland i Kasi Adamik. Po seansach zaplanowano dyskusje z widzami. - Jestem ciekawa opinii. Mam nadzieję, że publiczność nie będzie się krępowała i będzie nam zadawała pytania - dodała aktorka.

Katarzyna Herman zaprosiła również na koncert plenerowy "Od Kubricka do Nolana", gdzie postanowiła pojawić się w roli słuchaczki.

Dlaczego twórcy potrzebują rozmów z widzem? Skąd pochodzą stroje do filmu "Panie Dulskie"? O tym i innych ciekawostkach wprost z 17. SFF można posłuchać w dołączonym nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film 
Autor: Ryszard Jaźwiński 
Gość: Katarzyna Herman (aktorka, członek jury 17. SFF)
Data emisji: 12.07.2017
Godzina emisji: 10.37

ml/mk

Czytaj także

Pochłonięci kinem w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 07:00
Rolling Stones, Miles Davis i "Deszczowa Piosenka" na jednym festiwalu? Jak się okazuje nie tylko w filmach wszystko jest możliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwale filmowe. Co przyniesie lipiec?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 11:00
Kinomani planujący tegoroczne urlopy powinni prześledzić kalendarz festiwali filmowych w Polsce. W samym lipcu odbędą się trzy istotne imprezy, a ich oferta w porównaniu z latami ubiegłymi jest jeszcze bardziej interesująca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płodozmian filmowy Piotra Dumały

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 14:00
– Zarówno kino nieme, jak i to, co ogólnie możemy nazwać surrealizmem, czyli rzeczywistość, która się wymyka sama sobie, są mi bardzo bliskie. Mój Film „Ederly” jest czarno-biały przez co nawiązuje do tej stylistyki, szczególnie do okresu meksykańskiego Luisa Bunuela – mówił reżyser Piotr Dumała.
rozwiń zwiń