Sopot Film Festival. Zapracowana Katarzyna Herman

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 11:00
Gościem Ryszarda Jaźwińskiego podczas Sopot Film Festival była aktorka Katarzyna Herman. W rozmowie opowiedziała o swojej roli na festiwalu.
Audio
  • Rozmowa z Katarzyną Herman o jej udziale w 17. Sopot Film Festival (Fajny film/Trójka)
Katarzyna Herman na planie filmu Panie Dulskie
Katarzyna Herman na planie filmu "Panie Dulskie"Foto: PAP/Tomasz Koryszko

- Jestem w jury, które wybiera najlepszy spośród filmów młodych - mówi aktorka. Nie był to jednak jedyny cel jej wizyty w Sopocie. W trakcie imprezy wyświetlono dwa filmy z jej udzialem: "Panie Dulskie" Filipa Bajona oraz "Pokot" Agnieszki Holland i Kasi Adamik. Po seansach zaplanowano dyskusje z widzami. - Jestem ciekawa opinii. Mam nadzieję, że publiczność nie będzie się krępowała i będzie nam zadawała pytania - dodała aktorka.

Katarzyna Herman zaprosiła również na koncert plenerowy "Od Kubricka do Nolana", gdzie postanowiła pojawić się w roli słuchaczki.

Dlaczego twórcy potrzebują rozmów z widzem? Skąd pochodzą stroje do filmu "Panie Dulskie"? O tym i innych ciekawostkach wprost z 17. SFF można posłuchać w dołączonym nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film 
Autor: Ryszard Jaźwiński 
Gość: Katarzyna Herman (aktorka, członek jury 17. SFF)
Data emisji: 12.07.2017
Godzina emisji: 10.37

ml/mk

Czytaj także

Pochłonięci kinem w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 07:00
Rolling Stones, Miles Davis i "Deszczowa Piosenka" na jednym festiwalu? Jak się okazuje nie tylko w filmach wszystko jest możliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwale filmowe. Co przyniesie lipiec?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 11:00
Kinomani planujący tegoroczne urlopy powinni prześledzić kalendarz festiwali filmowych w Polsce. W samym lipcu odbędą się trzy istotne imprezy, a ich oferta w porównaniu z latami ubiegłymi jest jeszcze bardziej interesująca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płodozmian filmowy Piotra Dumały

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 14:00
– Zarówno kino nieme, jak i to, co ogólnie możemy nazwać surrealizmem, czyli rzeczywistość, która się wymyka sama sobie, są mi bardzo bliskie. Mój Film „Ederly” jest czarno-biały przez co nawiązuje do tej stylistyki, szczególnie do okresu meksykańskiego Luisa Bunuela – mówił reżyser Piotr Dumała.
rozwiń zwiń