X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Magiczna zima Muminków", czyli ciepłe kino dla wszystkich

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2017 13:15
"Muminki" to dla wielu z nas jedna z najmilej wspominanych wieczorynek. Do kin weszła właśnie kolejna adaptacja książek Tove Jansson, "Magiczna zima Muminków". Z jej reżyserem Jakubem Wrońskim rozmawiał w Trójce Ryszard Jaźwiński.
Audio
  • "Magiczna zima Muminków", czyli ciepłe kino dla wszystkich (Fajny film/Trójka)
Fragment plakatu promującego film Magiczna zima Muminków
Fragment plakatu promującego film "Magiczna zima Muminków"Foto: mat. prasowe

– To film dla wszystkich, którzy chcą w czasie świąt zabrać swoje dzieci do kina na przyjemną historię z wątkiem dydaktycznym, chcą miło spędzić czas i się pobawić. Dorośli, oglądając film, będą mogli cofnąć się w czasie do momentu, gdy sami siedzieli przed telewizorami i oglądali "Muminki" – opowiada o filmie jego reżyser Jakub Wroński.


Plakat promujący film "Magiczna zima Muminków" Plakat promujący film "Magiczna zima Muminków"

"Magiczna zima Muminków" to film nakręcony w technice poklatkowej, podobnie jak inne adaptacje książek Tove Jansson tworzone przez studio SE-MA-FOR. – Jestem wielkim fanem tamtych filmów i tej techniki. Bardzo się cieszę, że sam mogłem wyreżyserować w pełni analogowy film – dodaje Wroński.

Premiera "Magicznej zimy Muminków" 22 grudnia. Gdzie, oprócz Polski, będzie on wyświetlany? Jak Wroński odnosi się do fenomenu Muminków? Tego wszystkiego można się dowiedzieć z dołączonego nagrania audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Jakub Wroński (reżyser)
Data emisji: 22.12.2017 
Godzina emisji: 10.43

ml/iwo

Czytaj także

"Twój Vincent". Co robi kostiumograf w filmie animowanym?

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2017 11:30
Tym razem gościem Ryszarda Jaźwińskiego była Dorota Roqueplo – wybitna kostiumograf, autorka kostiumów do filmu "Twój Vincent".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Listy do M. 3", czyli blockbuster na koniec roku

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2017 18:00
Film "Listy do M. 3" cieszy się, podobnie jak poprzednie dwie części, zainteresowaniem polskiej publiczności kinowej. – Rozpiera mnie duma, że wzięłam udział w takim projekcie i ta oglądalność pokazuje, że ludzie potrzebują takich filmów – mówi Katarzyna Zawadzka.
rozwiń zwiń