Powrót do świata meksykańskich karteli narkotykowych

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 11:00
Po trzech latach od premiery pierwszej części filmu "Sicario", przyszedł czas na kontynuację dobrze przyjętego thrillera. O czym opowiada najnowsza produkcja Stefano Sollimy? 
Audio
  • Dlaczego warto obejrzeć "Sicario 2: Soldado"? (Fajny film/Trójka)
Kadr z filmu Sicario 2: Soldado
Kadr z filmu "Sicario 2: Soldado"Foto: materiały prasowe/Sony Pictures

"Sicario 2: Soldado" wszedł właśnie na ekrany kin. Chociaż znów mamy do czynienia z trzymającym napięciu filmem akcji, to jednak najnowsza produkcja Stefano Sollimy nieco różni się od części pierwszej. 

– Na ekranie nie zobaczymy już Emily Blunt, która była główną bohaterką "Sicario". Choć spotkamy pozostałych bohaterów, to jednak nie jest to klasyczna kontynuacja ich losów, a raczej film o kolejnej, wielkiej, kryminalnej akcji. Nie trzeba znać pierwszej fabuły, aby oglądać "Sciario 2" – tłumaczy Ryszard Jaźwiński. 

O czym jest film "Sicario 2: Soldado"? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 26.07.2018 
Godzina emisji: 10.22

kw/kd

Czytaj także

Co warto zobaczyć podczas Wiosny Filmów?

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 11:00
Do 22 kwietnia w dwóch warszawskich kinach zaplanowane są projekcje filmów biorących udział w 24. Festiwalu Wiosna Filmów. Dyrektor imprezy opowiedział o tegorocznej edycji w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Książę i dybuk", czyli historia Michała Waszyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 11:00
18 maja zostaną wręczone nagrody 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Czy reprezentujący Polskę w konkursie głównym dokument Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego "Książę i dybuk" ma szansę na zwycięstwo?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co łączy w sobie "Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto"?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 11:00
Wakacyjny repertuar kin rządzi się swoimi prawami. Pojawiają się długo oczekiwane hity, uzupełniane przez mniej spektakularne, ale zdecydowanie rozrywkowe produkcje. 
rozwiń zwiń