Kinowe hity dla najmłodszych i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 10:40
– Na dużym ekranie nie zabraknie pościgów na drogach za sprawą komedii "Klakson i spółka". Młodszych, jak też i starszych widzów z pewnością zainteresuje kino familijne – przekonuje Ryszard Jaźwiński.
Audio
  • Kinowe hity dla najmłodszych i nie tylko (Fajny film/Trójka)
grafika ilustracyjna
grafika ilustracyjnaFoto: Pixabay (domena publiczna)

Wśród premierowych produkcji znalazł się między innymi film "Alfa", którego akcja rozgrywa się w epoce lodowcowej. Bohater filmu zmuszony jest do samotnej walki o przetrwanie. W jedną z głównych postaci filmu wcielił się Marcin Kowalczyk. – Na potrzeby tej ekranizacji stworzony został język kromanioński. Te kwestie, które musieliśmy fonetycznie powtórzyć, to była świetna zabawa. To nie było łatwe zadanie. Na planie tej produkcji spędziłem trzy miesiące i było to szalenie ciekawe doświadczenie – dodaje aktor.

Na duży ekran powrócą również bohaterowie filmu "Planeta Singli". Widzowie będą mogli śledzić ich dalsze perypetie w kolejnej odsłonie komedii romantycznej. Na co jeszcze warto wybrać się do kina w najbliższym czasie? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 9.11.2018
Godzina emisji: 10.45

kb/kw


Czytaj także

"Książę i dybuk", czyli historia Michała Waszyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 11:00
18 maja zostaną wręczone nagrody 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Czy reprezentujący Polskę w konkursie głównym dokument Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego "Książę i dybuk" ma szansę na zwycięstwo?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co łączy w sobie "Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto"?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 11:00
Wakacyjny repertuar kin rządzi się swoimi prawami. Pojawiają się długo oczekiwane hity, uzupełniane przez mniej spektakularne, ale zdecydowanie rozrywkowe produkcje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powrót do świata meksykańskich karteli narkotykowych

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 11:00
Po trzech latach od premiery pierwszej części filmu "Sicario", przyszedł czas na kontynuację dobrze przyjętego thrillera. O czym opowiada najnowsza produkcja Stefano Sollimy? 
rozwiń zwiń