Agata Kulesza: lubię mieć przestrzeń do tworzenia

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2019 11:00
Agata Kulesza opowiedziała Ryszardowi Jaźwińskiemu o pracy przy filmie "Zabawa, zabawa", a także o filmowych planach na najbliższe miesiące.
Audio
  • Agata Kulesza o pracy przy filmie "Zabawa, zabawa" (Fajny film/Trójka)
Agata Kulesza
Agata KuleszaFoto: Grzegorz Śledź/PR

Nowy film Kingi Dębskiej to historia trzech kobiet w różnym wieku, które dotyka problem alkoholizmu. Każda prowadzi świetnie poukładane życie, ale niedługo nastąpią wydarzenia, które spowodują, że ich problem przybierze na sile.

– Dorocie, mojej bohaterce, wydaje się, że kontroluje swoją słabość do alkoholu, że nic nie dzieje się bez jej wiedzy i świadomości, ale tak nie jest. Wydaje mi się, że ona już powinna pracować nad tym, ale jeszcze nie chce – powiedziała aktorka Agata Kulesza.

Jaka była najtrudniejsza scena w filmie "Zabawa, zabawa" dla Agaty Kuleszy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Agata Kulesza
Data emisji:
7.01.2019
Godzina emisji: 10.42

mat. prasowe/kg/mk

Czytaj także

"Książę i dybuk", czyli historia Michała Waszyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 11:00
18 maja zostaną wręczone nagrody 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Czy reprezentujący Polskę w konkursie głównym dokument Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego "Książę i dybuk" ma szansę na zwycięstwo?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co łączy w sobie "Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto"?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 11:00
Wakacyjny repertuar kin rządzi się swoimi prawami. Pojawiają się długo oczekiwane hity, uzupełniane przez mniej spektakularne, ale zdecydowanie rozrywkowe produkcje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powrót do świata meksykańskich karteli narkotykowych

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 11:00
Po trzech latach od premiery pierwszej części filmu "Sicario", przyszedł czas na kontynuację dobrze przyjętego thrillera. O czym opowiada najnowsza produkcja Stefano Sollimy? 
rozwiń zwiń