X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy magiczny "Dzień czekolady" zachwyci dzieci, jak i dorosłych?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 11:12
"Dzień czekolady" to pełnometrażowy debiut Jacka Piotra Bławuta "Juniora" – fantastyczne kino familijne, które zbliża dzieci i dorosłych. Z Katarzyną Zawadzką, która zagrała jedną z głównych ról, rozmawiał Ryszard Jaźwiński.
Audio
  • "Dzień czekolady" już w kinach (Fajny film/Trójka)
Kadr z filmu Dzień czekolady
Kadr z filmu "Dzień czekolady"Foto: mat. prasowe

Dlaczego "Dzień czekolady"? – Dlatego, że to bardzo przyjemny dzień, w którym można pić czekoladę. Zbliża rodziny, dzieci, może być wspólną celebracją rodzinnych chwil. To obraz magiczny. To wizja miejsca, w którym pewne trudne tematy, dzięki wykreowaniu świata irracjonalnego, tego fantastycznego, mogą spotkać się z innym odbiorem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można znaleźć tam sposób na rozwiązanie wielu niewygodnych kwestii – mówi Katarzyna Zawadzka.

"Dzień czekolady” to opowieść o przygodach Moniki i Dawida, którzy  dzięki tajemniczej postaci nazywanej Skoczkiem Czasu poznają magiczny świat. Muszą dowiedzieć się, jak cofnąć czas i co zrobić, aby uciec przed wiedźmą, która wykrada wspomnienia.

W filmie wystąpiła plejada gwiazd  m.in. Dawid Ogrodnik, Tomasz Kot, Witold Dębicki, Katarzyna Zawadzka, Katarzyna Kwiatkowska czy Magdalena Cielecka. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z gościem audycji.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Katarzyna Zawadzka (aktorka)
Data emisji: 10.06.2019
Godzina emisji: 
10.45

kw

Czytaj także

Dwa spojrzenia na problem narkomanii

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 11:00
Na ekranach naszych kin możemy obejrzeć dwa filmy na temat problemu narkomanii wśród młodych ludzi, które są inaczej zrealizowane i inaczej ujmują podstawowy problem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Roma" – faworyt w walce o Oscara

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 11:00
Film "Roma" został nominowany do Oscara w dziesięciu kategoriach i jest największym rywalem "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startuje "Kino na Granicy". Co zobaczymy na tegorocznej edycji festiwalu?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 11:11
Rozpoczyna się właśnie 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy". Czego możemy spodziewać się na tegorocznej edycji tej imprezy?
rozwiń zwiń