Agnieszka Grochowska: najpierw polski serial, a później kolejne, światowe produkcje

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 10:50
Agnieszkę Grochowską od 5 lipca możemy oglądać w amerykańskiej produkcji "Moja gwiazda. Teen Spirit" Maxa Minghelli. Z rozmowy artystki z Ryszardem Jaźwińskim dowiadujemy się nieco o kolejnych projektach, w których aktorka weźmie udział.
Audio
  • Agnieszka Grochowska o nowych wyzwaniach aktorskich (Fajny film/Trójka)
Agnieszka Grochowska
Agnieszka GrochowskaFoto: Grzegorz Śledź/PR

– Jestem obecnie na zdjęciach 10-odcinkowego serialu "Motyw". To bardzo ciekawe doświadczenie. Jesteśmy tu z Małgosią Kożuchowską, Andrzejem Konopką i Michałem Czarneckim, który gra główną rolę w tej produkcji. Scenariusze bardzo nam się spodobały: to, jaki to jest pomysł, kto kłamie, kto mówi prawdę, dlaczego kłamie, dlaczego mówi prawdę, jak ludzie są motywowani. Psychologicznie to bardzo ciekawe. Potem usłyszałam nazwisko Pawła Maślony i już nie miałam pytań – opowiada artystka.

Kiedy możemy spodziewać się premiery "Motywu"? W jakich światowych produkcjach zobaczymy Agnieszkę Grochowską w najbliższych latach?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 15.07.2019
Godzina emisji: 10.44

kr/ml

Czytaj także

"Łowcy". Mroczny thriller w Teatrze Ateneum

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 16:05
W "Poranku Dwójki" porozmawiamy o spektaklu nawiązującym klimatem do twórczości Orwella, "Miasteczka Twin Peaksę Lyncha i "Stalkera" Tarkowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Borowski: chciałem pokazać iluzoryczny świat, który nas otacza

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 17:14
Pod koniec czerwca do kin wszedł film Pawła Borowskiego "Ja teraz kłamię". O tej nietypowej jak na polskie warunki produkcji Ryszardowi Jaźwińskiemu opowiedział reżyser – Paweł Borowski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. Kino zmysłów i cielesności

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 18:00
- Od pierwszej edycji pokazujemy kino, które dotyka, nie zawsze jest lekkie i wakacyjne. Chodzi o radykalność, bezkompromisowość, prowokację. W tym roku motywem przewodnim będzie ciało i cielesność - opowiadał Marcin Pieńkowski, dyrektor artystyczny festiwalu.  
rozwiń zwiń