X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Grochowska: najpierw polski serial, a później kolejne, światowe produkcje

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 10:50
Agnieszkę Grochowską od 5 lipca możemy oglądać w amerykańskiej produkcji "Moja gwiazda. Teen Spirit" Maxa Minghelli. Z rozmowy artystki z Ryszardem Jaźwińskim dowiadujemy się nieco o kolejnych projektach, w których aktorka weźmie udział.
Audio
  • Agnieszka Grochowska o nowych wyzwaniach aktorskich (Fajny film/Trójka)
Agnieszka Grochowska
Agnieszka GrochowskaFoto: Grzegorz Śledź/PR

– Jestem obecnie na zdjęciach 10-odcinkowego serialu "Motyw". To bardzo ciekawe doświadczenie. Jesteśmy tu z Małgosią Kożuchowską, Andrzejem Konopką i Michałem Czarneckim, który gra główną rolę w tej produkcji. Scenariusze bardzo nam się spodobały: to, jaki to jest pomysł, kto kłamie, kto mówi prawdę, dlaczego kłamie, dlaczego mówi prawdę, jak ludzie są motywowani. Psychologicznie to bardzo ciekawe. Potem usłyszałam nazwisko Pawła Maślony i już nie miałam pytań – opowiada artystka.

Kiedy możemy spodziewać się premiery "Motywu"? W jakich światowych produkcjach zobaczymy Agnieszkę Grochowską w najbliższych latach?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 15.07.2019
Godzina emisji: 10.44

kr/ml

Czytaj także

"Łowcy". Mroczny thriller w Teatrze Ateneum

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 16:05
W "Poranku Dwójki" porozmawiamy o spektaklu nawiązującym klimatem do twórczości Orwella, "Miasteczka Twin Peaksę Lyncha i "Stalkera" Tarkowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Borowski: chciałem pokazać iluzoryczny świat, który nas otacza

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 17:14
Pod koniec czerwca do kin wszedł film Pawła Borowskiego "Ja teraz kłamię". O tej nietypowej jak na polskie warunki produkcji Ryszardowi Jaźwińskiemu opowiedział reżyser – Paweł Borowski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. Kino zmysłów i cielesności

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 18:00
- Od pierwszej edycji pokazujemy kino, które dotyka, nie zawsze jest lekkie i wakacyjne. Chodzi o radykalność, bezkompromisowość, prowokację. W tym roku motywem przewodnim będzie ciało i cielesność - opowiadał Marcin Pieńkowski, dyrektor artystyczny festiwalu.  
rozwiń zwiń