"Listy do M. 4": premiera odwołana!

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 13:00
Premiera czwartej części popularnej komedii romantycznej "Listy do M." była planowana już w środę 4 listopada. Niestety, z powodu pandemii została przełożona na późniejszy, na razie nieokreślony, termin.
Kadr z filmu Listy do M. 3
Kadr z filmu "Listy do M. 3"Foto: materiały prasowe

W "Listy do M. 4" obok znanych z poprzednich części postaci, pojawią się także nowe. Jedną z nich zagrał Rafał Zawierucha, który w 2020 roku stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych, a zarazem rozchwytywanych aktorów w Polsce.


Posłuchaj
03:30 2020_10_28 12_46_16_PR3_Fajny_film.mp3 Rafał Zawierucha o swojej roli w "Listach do M. 4" (Fajny film/Trójka)

– To kolejne wyzwanie, kolejna rola zupełnie inna. Gram komputerowca, nerda zatopionego w systemach, w IT, który przez pomyłkę dostaje przesyłkę nie przeznaczoną dla niego. Jest zmuszony ją oddać docelowemu odbiorcy i tam dochodzi do przełamania... – opowiada o swojej roli aktor. – Będzie wzruszająco – zapowiada.

Za to kochamy LISTY DO M.! "Listy do M. 4" wkrótce w kinach/YouTube KinoSwiatPL


– Ta seria to jest trochę taki polski "Kevin sam w domu": widzowie tak są przyzwyczajeni do "Listów do M.", że nie wyobrażają sobie bez nich świąt. I ja też tak mam – śmieje się Rafał Zawierucha. – Cieszę się, że mogłem zagrać obok takich gwiazd jak Tomek Karolak, Piotrek Adamczyk, Agnieszka Dygant, Magda Boczarska czy Borys Szyc – dodaje.

Listy do M. 4 – Zwiastun PL (Official Trailer)/YouTube Kino Helios Polska


***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Rafał Zawierucha (aktor filmowy)
Data emisji: 28.10.2020
Godzina emisji: 12.46

pr

Czytaj także

Magdalena Boczarska o "Sztuce kochania": oczy w słup, szczęka w dół

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 14:15
"Oczy w słup i szczęka na wysokości kolan" - tak zareagowała Magdalena Boczarska na informację o tym, że zagra Michalinę Wisłocką. Dlaczego? - Bo mam świadomość, jak bardzo odbiegam od pierwowzoru - przyznała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Borys Szyc: to moja pierwsza dojrzała rola

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 17:13
Przed nami premiera filmu "Piłsudski". Ryszard Jaźwiński spotkał się zarówno z Borysem Szycem, odtwórcą głównej roli, jak również z Piotrem Śliskowski, autorem zdjęć do tej produkcji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyzwanie aktorskie w filmie pełnym emocji

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 17:00
"Banksterzy" właśnie weszli do polskich kin. W dramacie, który opisuje historię młodego małżeństwa złapanego w pułapkę frankowego kredytu, jedną z głównych ról zagrał Rafał Zawierucha. Z aktorem rozmawia o niej Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W polskim filmie, proszę pana, nic się nie dzieje... "Rejs" pół wieku po premierze

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 17:30
Zanim swoje najlepsze komedie nakręcił Stanisław Bareja, był już "Rejs" Marka Piwowskiego. Dokładnie pół wieku temu na ekrany rodzimych kin trafił ten niezwykły film.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antek Królikowski: najbardziej zapracowany polski aktor?

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2020 13:00
W tym roku na ekrany weszły już cztery filmy z jego udziałem. A piąty będzie miał premierę pod koniec roku. Mimo pandemii i obostrzeń z nią związanych Antek Królikowski nie mógł w tym roku narzekać na brak pracy.
rozwiń zwiń