W oczekiwaniu na 28. festiwal EnergaCAMERIMAGE

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 08:00
Gościem najbliższego wydania "Fajnego filmu" będzie Kazimierz Suwała, dyrektor Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage.
Dyrektor Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage Kazimierz Suwała podczas konferencji prasowej w Sali Kameralnej CKK Jordanki w Toruniu
Dyrektor Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage Kazimierz Suwała podczas konferencji prasowej w Sali Kameralnej CKK Jordanki w ToruniuFoto: PAP/Tytus Żmijewski

minamata-jonny-depp 1200.jpg
Festiwal EnergaCAMERIMAGE odbędzie się online."Minamata" filmem zamknięcia

***

Na audycję "Fajny film" we wtorek (10 listopada) o godz. 12.45 zaprasza Ryszard Jaźwiński.

Zobacz więcej na temat: Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Pandemia szczęścia w nowym filmie Jessiki Hausner

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 13:00
Czy szczęście można stworzyć w laboratorium? Na to pytanie spróbowała odpowiedzieć austriacka reżyserka Jessica Hausner w dramacie science fiction "Kwiat szczęścia", który w polskich kinach można oglądać od 23 października. – Ten film ma wiele symboliki, wiele przekazów i różnych tonów, które są bardzo ciekawe, wykraczają poza jego styl. Jest tam trochę horroru, trochę dreszczowca – mówił w Trójce dyrektor festiwalu Milennium Docs Agains Gravity Artur Liebhart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmowy o wierze i życiu po życiu

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2020 13:00
Tydzień temu miał premierę film "Czyściec". To nietypowa produkcja - zarówno pod względem formy, jak i treści. To fabularyzowany dokument o tematyce religijnej. Jedną z ról gra tam Philippe Tłokiński, znany z dramatu biograficznego "Kurier".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tylko zwierzęta nie błądzą" do zobaczenia w sieci

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2020 13:00
Od soboty ponownie wszystkie kina zostały zamknięte. Co nie oznacza bynajmniej, że jesteśmy skazani wyłącznie na telewizję: możemy przecież uczestniczyć w seansach kina wirtualnego. A tam można znaleźć świeże i naprawdę ciekawe tytuły. 
rozwiń zwiń