X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dole i niedole polskiego playboya

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2010 12:28
Piotr Adamczyk opowiadał w Trójce o nowej komedii erotycznej "Och, Karol 2". Na ekranie partnerują mu tam najpiękniejsze polskie aktorki.
Audio

- Karol to postać bardzo nieszczęśliwa, dziewczyny go podrywają i męczą, on próbuje być fair wobec wszystkich i dzieli swoje życie na pięć - opowiadał Piotr Adamczyk w audycji "Fajny Film wczoraj widziałem".

"Och, Karol 2" to nowa wersja polskiej komedii erotycznej z lat 80-tych. Sytuacja polskiego playboya w ciągu trzydziestu lat uległa drastycznej zmianie, tak jak podejście filmowców do tematu.

- Pracując nad rolą zastanawiałem się, jak funkcjonuje współczesny playboy, który nie ma już takiej siły w zdobywaniu kobiet - mówi Piotr Adamczyk.

Bohater grany przez Piotra Adamczyka ma piękną narzeczoną Marię i trzy kochanki. Przez dłuższy czas Karolowi udaje się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Jednak, kiedy Maria dowiaduje się prawdy, razem z kochankami planuje wspólną zemstę.

Na ekranie Adamczykowi partnerują: Małgorzata Foremiak, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Małgorzata Socha, Anna Mucha, Emilia Komarnicka i Magdalena Mielcarz.


W pierwszej wersji filmu playboya grał Jan Piechociński, który w "Och, Karol 2" wcielił się w rolę księdza. Jan Frycz gra w filmie psychoanalityka Karola, a komik Grzegorz Halama prześladującego go policjanta.

Scenariusz do "Och, Karol 2" napisała Ilona Łebskowska, film wyreżyserował Piotr Wereśniak. Premiera 21 stycznia 2011.

Aby posłuchać fragmentu audycji "Fajny Film wczoraj widziałem", kliknij dźwięk "Piotr Adamczyk o komedii Och Karol 2" w boksie "Posłuchaj", w ramce po prawej stronie.

Audycji "Fajny Film wczoraj widziałem" można słuchać od poniedziałku do czwartku o 10.30.

usc

Czytaj także

Piotr Adamczyk doecniony w Chinach

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2010 12:00
Piotr Adamczyk uznany został za najlepszego aktora zagranicznego na jednym z największych chińskich festiwali filmowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papież i amant w jednej osobie

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2010 16:58
- Nigdy nie zagram Lecha Wałęsy - mówił w "Sezonie na Dwójkę" Piotr Adamczyk.
rozwiń zwiń