X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Już niedługo wyruszymy "Łodzią po Wiśle"!

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2012 16:52
- W tym roku mamy 10., jubileuszową edycję Festiwalu i bardzo ciekawy, i napięty program - zapewnia Krzysztof Brzezowski, szef "Łodzią po Wiśle".
Audio
Już niedługo wyruszymy Łodzią po Wiśle
Foto: mat. prasowe

Już po świętach ruszy wyjątkowa, 10. edycja Festiwalu Filmów Studenckich z łódzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle”. Od piątku, 13 kwietnia do niedzieli, 15 kwietnia w  warszawskim kinie Kultura zostanie zaprezentowanych 96 filmów fabularnych, dokumentalnych, operatorskich oraz animacji powstałych w Łódzkiej Szkole Filmowej podczas ostatniego roku akademickiego.

- Złożą się one na sześć bloków konkursowych i pięć pozakonkursowych. Z racji jubileuszu zaprezentujemy także etiudy laureatów poprzednich edycji, np. Julii Kolberger, Balbiny Bruszewskiej, Leszka Dawida - mówi Krzysztof Brzezowski, szef Festiwalu. Filmy oceniać będzie jury w składzie: Rafael Lewandowski, reżyser filmu "Kret", Radek Ładczuk, operator filmowy, autor zdjęć do m.in. "Sali samobójców” oraz Kamil Polak, autor animacji "Świteź".

W programie znajdzie się również wiele innych wydarzeń kulturalnych:12 pokazów specjalnych, spektakl dyplomowy studentów Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Teatrze Powszechnym, spotkania z twórcami, wykład mistrzowski i prezentacja warsztatów Sławomira Idziaka, wystawa studentów Katedry Fotografii PWSFTviT.

- Chcemy pokazać, że nasza szkoła to nie tylko film, to również aktorzy. Mocnym akcentem kończącym Festiwal będzie spektakl dyplomowy IV roku Wydziału Aktorskiego pt. "Roberto Zucco", dramat oparty na prawdziwej historii mordercy - podkreśla szef "Łodzią po Wiśle".

Trójka objęła patronat nad Festiwalem "Łodzią po Wiśle”.

Pełen program znajduje się na stronie Festiwalu www.lodziapowisle.pl

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.30. 

(pg/mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: kreta Leszek Dawid Łódź

Czytaj także

Festiwal "Łodzią po Wiśle” pod patronatem Trójki

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2012 15:48
Przed nami wyjątkowa, 10. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmów Studenckich z łódzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle”. Zapraszamy na trzy dni uczty filmowej do Kina KULTURA w dniach 13 - 15 kwietnia 2012 r.
rozwiń zwiń