Ten film uszczęśliwia ludzi

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 20:00
"Nietykalni" już w piątek trafią do polskich kin. - Ten film to fenomen, daje potężnego kopa energetycznego - chwali francuską historię Jakub Duszyński.
Audio
  • "Fajny Film wczoraj widziałem" - 11 kwietnia 2012
Kadr z filmu Nietykalni
Kadr z filmu "Nietykalni"Foto: mat.pras.

13 kwietnia to data polskiej premiery filmu "Nietykalni" . - Obraz w zeszłym roku trafił do francuskich kin i zaczęło dziać się coś dziwnego - tłumy zaczęły walić do kin, kolejki stały do kas - wszyscy mówili o lokalnym, francuskim fenomenie - opowiada Jakub Duszyński z firmy Gutek Film, w audycji Ryszarda Jaźwińskiego. - Ten film miał świetne krytyki, świetne recenzje, dostał 9 nominacji do najważniejszych nagród i okazało się, że nie tylko we Francji jest on fenomenem.

- Nikt do końca nie może zrozumieć tego zjawiska - wszyscy wychodzący z kina uśmiechają się, są wzruszeni - mają wrażenia pozytywne. "Nietykalni" dają potężnego kopa energetycznego - wyjaśnia Duszyński.

- "Nietykalni" to prawdziwa historia. To historia milionera - bajecznie bogatego faceta, który miał wszystko w życiu, szczęśliwą rodzinę i hobby - paralotnie - i spadł, został sparaliżowany. Okazało się, że potrzebuje opiekuna na co dzień - do wszystkiego. Wśród chętnych do objęcia posady znalazł się też chłopak z przedmieść, który dopiero wyszedł z więzienia - opowiada gość audycji "Fajny film wczoraj widziałem" - Posłuchaj.
Ten film ogląda się jako falę wolności, szaleństwa, wariactwa. Ten film pokazuje nam, że możemy robić wszystko -  i to chyba najlepsza rekomendacja.
(pj)

Zobacz więcej na temat: FILM Francja firma

Czytaj także

Arktyka Cię wzywa. Zobacz piękną animację

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2012 10:28
Nieustraszona bohaterka: Sasha martwi się o swojego dziadka - polarnika, który nie wrócił z ostatniej wyprawy. Zaciąga się na statek na północ.
rozwiń zwiń