X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zwierzyniec zachwyca nie tylko filmami

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2012 14:09
- Ci, którzy zdążyli zaliczyć Lubuskie Lato Filmowe, czy Nowe Horyzonty we Wrocławiu, Dwa Brzegi w Kazimierzu, wiedzą, że na koniec warto zjechać do Zwierzyńca, by ten filmowy letni szlak zakończyć na Roztoczu - mówi Piotr Kotowski, rektor 13. LAF.
Audio
Kadr z filmu Ambasador
Kadr z filmu "Ambasador"Foto: fot. mat. prasowe

Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu trwa - pod patronatem Trójki - od piątku, katalog 13. edycji liczy ponad 300 stron, jest ciekawy i różnorodny. Chętnych do edukacji filmowej w zwierzynieckiej formule nie brakuje. Akademia to nie tylko filmy, ale także prelekcje i spotkania z gośćmi. - Nie jesteśmy specjalnie przesądni i postanowiliśmy nie dać się terroryzować jakimkolwiek zabobonom, wliczając w to trzynastkę - podkreśla Piotr Kotowski, rektor LAF.

Posłuchaj, co szczególnie z programu filmowego poleca gość Trójki >>>

I zapraszamy do słuchania relacji Ryszarda Jaźwińskiego, który śledzi wydarzenia w Zwierzyńcu:
- 8, 9 i 13 sierpnia "Fajny film"
- 10 sierpnia "Zapraszamy do Trójki - popołudnie"
- 12 sierpnia "Trójkowo, filmowo"


A przy okazji pokazów, koncertów, spektakli, wykładów i spotkań dyskusyjnych zachęcamy do korzystania z atrakcji samego miasta.

W tym roku do miejsc związanych z Akademią powrócił w tym roku stary, historyczny browar . - To bardzo magiczne miejsce, które ma klimat, stanowi bardzo ciekawą architektonicznie oprawę na nocnych pokazach - opowiada gość Ryszarda Jaźwińskiego. To nie koniec atrakcji, na odwiedzających LAF czeka bowiem także Zwierzyńczyk - zespół parkowo-wodny .

- Trzeba było bardzo dużego nakładu pracy, by odtworzyć ten projekt sprzed 400 lat, to się szczęśliwie burmistrzowi i samorządowi Zwierzyńca, dzięki pomocy środków unijnych, udało i może cieszyć teraz oczy wszystkich, którzy pojawiają się na Akademii - mówi Piotr Kotowski.

Pełen program 13. LAF można znaleźć TU >>>

Czytaj także

Letnia Akademia Filmowa startuje jutro!

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2012 09:00
- Na czoło afisza wysuwają się retrospektywy Siergieja Łoźnicy oraz braci Tavianich, o których zrobiło się głośno po filmie "Cezar musi umrzeć" - zaprasza Piotr Kotowski, rektor LAF w Zwierzyńcu.
rozwiń zwiń