X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najlepsi filmowi adwokaci

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 16:17
Naczelna Rada Adwokacka wraz z Fundacją Szkoła Wajdy organizują w dniach 5 - 7 października w warszawskim Kinie Muranów "Przegląd Kina Prawniczego – Adwokat w roli głównej".
Audio
Fragment plakatu promującego film Adwokat diabła
Fragment plakatu promującego film "Adwokat diabła"

Joanna Solecka ze Szkoły Wajdy tłumaczyła w Trójce, że na przeglądzie będzie przedstawiona klasyka kina światowego z adwokatem w roli głównej. - Wśród prezentowanych tytułów znajdą się filmy takich twórców jak: Sidney Lumet, Robert Mulligan, Andrzej Wajda czy Billy Wilder - mówił gość Ryszarda Jaźwińskiego.

Przegląd otworzy film "Bezmiar sprawiedliwości". Na projekcji pojawi się zarówno reżyser Wiesław Saniewski, jak i współscenarzysta, mecenas Andrzej Malicki.

Celem przeglądu jest nie tylko przywołanie najlepszych filmów z gatunku "dramat sądowy”, ale przede wszystkim pokazanie pracy adwokata jako zawodu realizującego misję pomocy człowiekowi, który nierzadko znajduje się się w krytycznej sytuacji, często mając po swojej stronie jedynie obrońcę.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny!

Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" oraz "Trójkowo, filmowo" >>

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45.

(pg/mat. promocyjny)

Czytaj także

"W drodze" - na ten film czekano ponad 50 lat

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2012 16:00
Historia przedstawiona w filmie dzieje się na przełomie lat 40. i 50., ale porusza wciąż aktualne tematy: poszukiwania przez młodych ludzi swojej tożsamości i miejsca w życiu. - Dla nich droga nie jest ucieczką, a poszukiwaniem siebie - podkreśla Szymon Holzman.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulig: podziwiam Ethana Hawke'a

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 17:00
- To prawdziwy profesjonalista. Mieliśmy 18 dubli bardzo romantycznej sceny, a on za każdym razem rozpłakiwał się dokładnie w tym samym miejscu - mówiła aktorka okoledze z planu filmu "Kobieta z piątej dzielnicy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jesteś Bogiem" wielkim kinowym przebojem!

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 17:59
Obraz Leszka Dawida zanotował trzecie najlepsze otwarcie polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 20 lat. Historię Paktofoniki w trzy dni obejrzało 373 796 widzów!
rozwiń zwiń