X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kędzierzawska: Instytut Rozbitek to miejsce magiczne

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 12:40
- Zorganizowaliśmy w Rozbitku trzy projekcje dla publiczności miejscowej. Było naprawdę fantastycznie - opowiada Dorota Kędzierzawska o wrażeniach z Transatlantyk Festival Poznań 2013.
Audio
  • Dorota Kędzierzawska: Instytut Rozbitek to miejsce magiczne (Fajny film/Trójka)
Włoska pianistka Gloria Campaner podczas gali otwarcia TRANSATLANTYK Festival Poznań w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 02.08.2013.
Włoska pianistka Gloria Campaner podczas gali otwarcia TRANSATLANTYK Festival Poznań w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 02.08.2013.Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Święto filmu i muzyki potrwa do 9 sierpnia w Poznaniu oraz w podpoznańskiej miejscowości, w której działa Instytucie Rozbitek, gdzie Dorota Kędzierzawska i Artur Reinhart prezentowali publiczności "Inny świat", dokument o Danucie Szaflarskiej, film dla dzieci "Jutro będzie lepiej" i dokument Pawła Łozińskiego "Ojciec i syn". - To były prawdziwe, szczere rozmowy z widownią czekającą na prawdziwe kino - mówi Artur Reinhart.
Rozmówcy Ryszarda Jaźwińskiego przyznają, że choć to ich pierwsza wizyta na festiwalu, zdołali już się nim zachwycić, choćby za sprawą koncertu otwarcia. - Jest sporo gości z Hollywood. W kuluarach dominuje język angielski. Można spotkać wiele osób z branży muzycznej - opowiada Artur Reinhart.
Zapraszamy do słuchania relacji z Festiwalu Transatlantyk na antenie Trójki!
Zapraszamy na wyjątkowy "Klub Trójki" z festiwalu Transatlantyk w poniedziałek (5 sierpnia). Na spotkanie z  filmowymi gośćmi Ryszard Jaźwiński zaprasza po godzinie 21.05.
Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" "Trójkowo, filmowo" >>
Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Zapraszamy!

(ed)

Czytaj także

Jan A.P. Kaczmarek o Festiwalu Transatlantyk: w Poznaniu powstanie "kraina szczęścia"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 13:07
- Staramy się, żeby Festiwal Transatlantyk miał tyle twarzy, ile tylko można bez tracenia tożsamości - mówił na antenie Trójki Jan A.P. Kaczmarek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Retrospektywa Kubricka na Transatlantyku: jak Yōko Ono wpłynęła na "Lśnienie"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2013 16:44
- Stanley Kubrick co prawda nie stworzył nowego kierunku i nie ma naśladowców, ale miał fantastyczną cechę, którą ja zresztą najbardziej u artystów cenię - zamiłowanie do eksperymentu - mówił Tomasz Raczek, opiekun retrospektywy reżysera na Festiwalu Transatlantyk.
rozwiń zwiń