X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Noce i dnie" w nowej odsłonie na 38. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2013 11:39
- Po raz pierwszy zobaczę ten film w takiej formie, w jakiej powinien on być pokazywany - mówi Jerzy Antczak, reżyser słynnego obrazu.
Audio
  • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak o specjalnej projekcji "Nocy i dni" (Fajny film/Trójka)
Realizacja filmu Noce i dnie. Na zdjęciu: odtwórczyni głównej roli Jadwiga Barańska, rok 1974.
Realizacja filmu "Noce i dnie". Na zdjęciu: odtwórczyni głównej roli Jadwiga Barańska, rok 1974. Foto: PAP/Ireneusz Radkiewicz

Wydarzeniem specjalnym 38. Gdynia-Film Festiwal będzie pokaz odnowionego cyfrowo filmu "Noce i dnie”. Obraz ten zebrał liczne nagrody, z Wielką Nagrodą "Złotych Lwów" i nominacją oscarową na czele, oraz osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych polskich filmów.

Zapraszamy do słuchania audycji i relacji z 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni na antenie Trójki

Ryszardowi Jaźwińskiemu udało się porozmawiać w Gdyni z twórcami filmu: Jadwigą Barańską, odtwórczynią roli Barbary Niechcic i Jerzym Antczakiem , reżyserem. Przyjechali oni na festiwal specjalnie z USA, gdzie od lat mieszkają.

Jerzy Antczak odbierze na 38. Gdynia-Film Festiwal Platynowe Lwy. - To dla mnie wielki zaszczyt i zaskoczenie. Powiem szczerze, że ja nie uważałem się za typowego reżysera filmowego, pracowałem bardzo długo w teatrze telewizji - mówił.

Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" oraz  "Trójkowo, filmowo" >>>

Projekcja "Nocy i dni" odbędzie się w środę, 11 września o godz. 18.00.

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45.

(pg)

Zobacz więcej na temat: festiwal filmowy w Gdyni FILM

Czytaj także

Bogumił Godfrejów: polscy twórcy nie mają do mnie szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 14:00
- Chciałbym częściej pracować nad polskimi filmami. Teraz częściej kręcę filmy z reżyserami z Zachodu - mówi jeden z najlepiej znanych za granicą polskich operatorów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza 38. Festiwal Filmowy w Gdyni. Faworyci to...

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 13:03
- Wieczorem, choć bez wielkiej ceremonii, odbędzie się otwarcie festiwalu. Jako pierwszy zostanie pokazany obraz Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze "Papusza". To wyróżnienie, ale nie jest to sugestia z naszej strony. Od lat krąży plotka, że wygrywają filmy prezentowane w czwartki - mówi Leszek Kopeć, dyrektor Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Pawlicki: dzięki "Papuszy" spełniło się moje marzenie

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 16:20
- Cieszę się, że doszło do tego w filmie, który opowiada o Cyganach. To niebywała historia, niebywały świat... - opowiada gość Ryszarda Jaźwińskiego.
rozwiń zwiń