X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztofa Antkowiaka droga do dorosłości

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2016 19:40
Płyta "Delfin" teoretycznie była skazana na sukces, a dziś mało kto o niej pamięta. Jej producentem był Grzegorz Ciechowski.
Audio
  • Goście Tomasza Żądy o płycie "Delfin" (Historia pewnej płyty/Trójka)
Krzysztof Antkowiak podczas koncertu w Trójce
Krzysztof Antkowiak podczas koncertu w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/PR

- Wiedziałem, że muzykę kocham ponad wszystko. Bardzo lubiłem grać w tenisa i grałem w klubie, ale musiałem wybrać między tenisem a szkołą muzyczną. Wybrałem szkołę - wspomina Krzysztof Antkowiak.

Jaka była pierwsza "dorosła" piosenka napisana przez Krzysztofa Antkowiaka? Co w jego życiu zmienił sukces "Zakazanego owocu"? Jak układała się współpraca z Grzegorzem Ciechowskim? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której o płycie "Delfin" opowiadają: Magda Steczkowska, Piotr Stelmach, Tomasz Kopeć - przed laty dyrektor artystyczny wydawnictwa Pomaton oraz Krzysztof Antkowiak.

***

Tytuł audycji: Historia pewnej płyty
Prowadzi: Tomasz Żąda
GościeMagda Steczkowska (artystka), Piotr Stelmach (dziennikarz), Tomasz Kopeć (przed laty dyrektor artystyczny wydawnictwa Pomaton) oraz Krzysztof Antkowiak
Data emisji: 7.05.2016
Godzina emisji: 18.08

mp/mg