X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komentatorzy: na debacie u Kukiza wszyscy mogliby stracić

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2015 09:49
Na wieczornej debacie można zapewne spodziewać się bardziej ofensywnej postawy Andrzeja Dudy - mówiła w Trójce Anna Gielewska ("Wprost"). Łukasz Lipiński ("Polityka") podkreślił, że teraz liczy się każdy szczegół.
Audio
  • Anna Gielewska, tygodnik ”Wprost” i Łukasz Lipiński tygodnik ”Polityka” i Polityka Insight o kampanii wyborczej (Komentatorzy /Trójka)
Paweł Kukiz
Paweł KukizFoto: PAP/Radek Pietruszka

Łukasz Lipiński (tygodnik ”Polityka” i portal internetowy Polityka Insight) ocenił, że kandydaci powiedzieli już wszystko, co mogli w tej kampanii - a nawet więcej. Nie spodziewa się niczego nowego - choć oczywiście nie można całkiem wykluczyć, że sztaby wyborcze przygotowały jeszcze niespodziankę. Dziennikarz uważa, że zostało już mało niezdecydowanych, liczy się każdy szczegół, zaważyć może nawet ostatnie wrażenie w kampanii.

Anna Gielewska (tygodnik ”Wprost”) zaznaczyła, że właśnie dlatego sztabowcy zapewne pracują teraz intensywnie nad każdym szczegółem debaty.

A co będzie z propozycją Pawła Kukiza, który chciał organizować jeszcze jedną debatę? W ocenie Anny Gielewskiej, w założeniu miał to być bardziej happening polityczny niż realna debata. - Każdemu się lepiej kalkulowało, by do tego hapenningu nie doszło - mówiła, dodając, że skorzystałby na tym tylko Paweł Kukiz.

Jakie pytania zadaliby goście Trójki kandydatom na prezydenta podczas debaty? Jakie widzą błędy w tej kampanii i jakie strategie kandydatów? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Komentatorzy"
Prowadził: Krystian Hanke
Goście: Anna Gielewska, tygodnik ”Wprost” i Łukasz Lipiński tygodnik ”Polityka” i portal internetowy Polityka Insight
Data emisji: 21.05.2015
Godzina emisji: 8.37

***

agkm/fbi

 

Czytaj także

Decydujące trzy dni kampanii wyborczej

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 09:25
W sobotę zacznie obowiązywać cisza wyborcza. Kandydaci na prezydenta mają ostatnią szansę na zmobilizowanie swojego elektoratu i szukanie nowych wyborców.
rozwiń zwiń