X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Duda będzie lokomotywą PiS?

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 09:42
Czy prezydent-elekt Andrzej Duda może pomóc PiS w zwycięstwie w wyborach parlamentarnych? O tym w "Komentatorach" dyskutowali Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej" i Paweł Lisicki z "Do Rzeczy".
Audio
  • Publicyści Paweł Wroński i Paweł Lisicki dyskutują o wyborze Andrzeja Dudy na prezydenta i zbliżających się wyborach parlamentarnych (Komentatorzy/Trójka)
Andrzej Duda uzyskał w wyborach poparcie 51,55 proc.
Andrzej Duda uzyskał w wyborach poparcie 51,55 proc. Foto: PAP/Jacek Bednarczyk

Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej" przekonywał w radiowej Trójce, że byłoby dla Andrzeja Dudy, jako prezydenta, bardzo niebezpieczne "gdyby stał się twarzą PiS w kampanii wyborczej". - Jest pragmatyczny, inteligentny, młody i widać, że szybko się uczy. Jeśli zużyłby deklaracje, że chce być prezydentem, który łączy, na to, żeby w partyjnym zwarciu wystąpić po jednej stronie, to byłby koniec prezydentury takiej, jaką sobie wyobraża - przekonywał Paweł Wroński.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Paweł Lisicki, redaktor naczelny "Do Rzeczy", mówił, że Andrzej Duda może dawać PiS "miękkie poparcie". - Będzie znakiem: patrzcie, PiS nie jest tak straszny, jak mówi o nas PO - dodał Paweł Lisicki.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy
Prowadził: Krystian Hanke
Goście: Paweł Wroński ("Gazeta Wyborcza"), Paweł Lisicki ("Do Rzeczy")
Data emisji: 26.05.2015
Godzina emisji: 8.37

pp/mk

Czytaj także

Andrzej Duda zwycięzcą wyborów prezydenckich. Co obiecał wyborcom?

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 12:30
W czasie kampanii zwycięzca wyborów Andrzej Duda złożył szereg obietnic wsparcia dla rodzin, przedsiębiorców i kredytobiorców. Zapowiedział m.in. po 500 zł dodatku na dziecko i cofnięcie reformy emerytalnej. Mówił też o zabieganiu o bazy NATO w Polsce.
rozwiń zwiń