X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy NowoczesnaPL przyciągnie rozczarowanych rządami PO?

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 09:06
Stowarzyszenie NowoczesnaPL chce rozbić obecny układ cementujący scenę polityczną. Zdaniem publicystów: Piotra Semki z tygodnika "Do Rzeczy" oraz Wiesława Dębskiego z Wirtualnej Polski, szanse na powodzenie tej misji są jednak znikome.
Audio
  • Piotr Semka z tygodnika "Do Rzeczy", Wiesław Dębski z Wirtualnej Polski (Komentatorzy/Trójka)
Kilka tysięcy osób wzięło udział w niedzielnym kongresie założycielskim stowarzyszenia NowoczesnaPL
Kilka tysięcy osób wzięło udział w niedzielnym kongresie założycielskim stowarzyszenia NowoczesnaPLFoto: PAP/Paweł Supernak

Wiesław Dębski przypomniał, że pierwsze sondaże dają ugrupowaniu NowoczesnaPL zaledwie 5 procent poparcia. To zdecydowanie mniej niż na starcie miało ugrupowanie, które kilka lat temu próbował stworzyć, po rozłamie w SLD, Marek Borowski. 

- Kiedyś były robione badania, z których wynikało, że na partię liberalną gotowych jest głosować 5 procent ludzi. Biorąc pod uwagę, że do wyborów pozostało pół roku, to nie wiem, czy oni te 5 procent zdołają uzyskać - tłumaczył Dębski.

Także zdaniem Piotra Semki NowoczesnaPL ma niewielkie szanse na zaistnienie na polskiej scenie politycznej. - Wszystko to jest mało wiarygodne. Patron tego ugrupowania, czyli Leszek Balcerowicz zachęcał niedawno do głosowania na Bronisława Komorowskiego, a już w niedzielę Ryszard Petru mówił, że duże partie nic nie robią. Skoro tak, to po co trzeba było głosować na Komorowskiego? - zastanawiał się publicysta "Do Rzeczy".

Po co zatem powstaje NowoczesnaPL? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy

Prowadził: Krystian Hanke

Goście: Piotr Semka (tygodnik "Do Rzeczy"), Wiesław Dębski (Wirtualna Polska)

Data emisji: 01.06.2015

Godzina emisji: 8.37

asop/ei

Czytaj także

NowoczesnaPL wkracza do polityki. Ryszard Petru: chcemy lepszego państwa

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2015 22:03
Liberalizacja gospodarki, zmiana systemu ubezpieczeń społecznych i stwarzanie szans dla młodych ludzi na rynku pracy to niektóre postulaty nowego stowarzyszenia NowoczesnaPL. Założenia przedstawił w niedzielę na zjeździe założycielskim ruchu jego szef Ryszard Petru.
rozwiń zwiń