X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komentatorzy: nie ma mowy o pewności pokoju

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 09:28
- Nie ma mowy o pewności pokoju, a wszystkie nowe ustawy w Europie dot. bezpieczeństwa i obronności wynikają z zagrożeń i obaw strategicznych – mówili w radiowej Trójce komentatorzy Wiesław Dębski i Łukasz Warzecha ("wSieci").
Audio
  • Łukasz Warzecha ("wSieci") i Wiesław Dębski dyskutowali o reakcjach rządów w Europie na niestabilność bezpieczeństwa, a także o minionych igrzyskach w Rio (Trójka/Komentatorzy)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PAP/EPA/MOHAMMED SABER

Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu - podał w niedzielę "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung".

- Takie oficjalne stanowisko niemieckiego rządu daje jeden wniosek: żyjemy w czasach, gdzie nie ma już mowy o pewności pokoju i pewności tego układu, który istnieje. Mamy przed sobą niezwykle istotną zmianę, czyli zmianę prezydenta w USA, która także zachwieje tym ładem - mówił Łukasz Warzecha.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Komentatorzy", "Puls Trójki" i"Śniadanie w Trójce".

Wiesław Dębski z kolei przypomniał, że rząd niemiecki będzie w tym tygodniu obradował nad projektem ustawy o mechanizmach, które uruchamia się w przypadku zagrożeń wojną lub klęską żywiołową. - W tym pakiecie proponują, żeby ludzie robili zapasy. Ja osobiście nie wierzę, że ludzie zaczną robić je sami. Ta ustawa będzie czymś w rodzaju polskiej obrony terytorialnej - stwierdził.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy

Prowadzi: Agnieszka Stępień

Gość:  Wiesław Dębski i Łukasz Warzecha ("wSieci")

Data emisji: 22.08.2016

Godzina emisji: 8.38

mfm/fbi

Czytaj także

"FAS": niemiecki rząd będzie zachęcał do robienia zapasów na wypadek kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 13:41
Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu - podał w niedzielę "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung" (FAS).
rozwiń zwiń