X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Sprawa dzikiej reprywatyzacji zaszkodzi Platformie Obywatelskiej"

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2016 10:50
Platforma Obywatelska, a zwłaszcza jej wiceprzewodnicząca Hanna Gronkiewicz-Waltz, poniosą polityczną odpowiedzialność w związku ze sprawą tak zwanej dzikiej reprywatyzacji warszawskich gruntów - przyznają na antenie Trójki Agaton Koziński z "Polski The Times" i Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej".
Audio
  • Agaton Koziński z "Polska The Times" i Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej" o reprywatyzacji gruntów w Warszawie i wpływie sprawy na PO (Komentatorzy/Trójka)
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Hanna Gronkiewicz-WaltzFoto: IAR/Krystian Dobuszyński

Paweł Wroński jest pewien, że głośna w ostatnim czasie sprawa reprywatyzacji gruntów w Warszawie będzie miała znaczący wpływ na Platformę Obywatelską. - Hanna Gronkiewicz-Waltz jest obecnie największym atutem Platformy Obywatelskiej. Jest to wiceprzewodnicząca PO i prezydent największego polskiego miasta - mówił publicysta "Gazety Wyborczej", dodając, że to właśnie Gronkiewicz-Waltz poniesie polityczną odpowiedzialność za tę sprawę.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

- Dla mnie ciekawsza jest cisza wokół tej sprawy - zauważa z kolei Agaton Koziński. - Hanna Gronkiewicz-Waltz właściwie się nie broni. Platforma Obywatelska jako partia również swojej wiceprzewodniczącej nie broni. I partia, i Hanna Gronkiewicz-Waltz bardzo mocno krwawią w tej sprawie. Będą, moim zdaniem, krwawić jeszcze bardzo długo. I, na oko, tego krwawienia nie da się zatamować - mówił publicysta dziennika "Polska The Times".

Dziennikarze rozmawiali także o planowanym na przyszły rok budżecie i prowadzonym przez katowicką prokuraturę śledztwie przeciwko prezesowi Trybunału Konstytucyjnego, profesorowi Andrzejowi Rzeplińskiemu.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy
Prowadzi: Agnieszka Stępień
Goście: Agaton Koziński ("Polska The Times") i Paweł Wroński ("Gazeta Wyborcza")
Data emisji: 23.08.2016
Godzina emisji: 8.36

dad/mk