X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ekipa Donalda Trumpa. Kogo nowy prezydent zaprosi do rządzenia?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2016 09:30
Donald Trump ma doświadczenie w biznesie i showbiznesie, ale nie w polityce. Nowy prezydent nie ma swojego politycznego zaplecza, a Partia Republikańska nie stoi za nim murem. Kogo zatem wybierze nowy prezydent do rządzenia Ameryką?
Audio
  • Jakich ludzi dobierze sobie Donald Trump? (Komentatorzy/Trójka)
Donald Trump świętujący zwycięstwo. Obok syn Barron i żona Melania
Donald Trump świętujący zwycięstwo. Obok syn Barron i żona MelaniaFoto: PAP/EPA/SHAWN THEW

- Będzie rządził Donald Trump. To jest bardzo silna osobowość i nie da sobie narzucić roli statysty - ocenił Roman Imielski z "Gazety Wyborczej". Dodał, że choć Trump skonfliktował się ze swoją partią, to z obozu Republikanów padają już deklaracje o gotowości do pomocy. 

- Jeśli chodzi o otoczenie Donalda Trumpa, to nie będziemy szczególnie zaskoczeni nominacjami - powiedziała Eliza Olczyk z "Wprost". Podkreśliła, że kluczowy jest fakt, że nikt tak do końca nie zna poglądów nowego prezydenta, nikt nie wie, jaką politykę będzie realizował i co wymyśli. - To, co się mówi w kampanii, różni się od tego, co się później robi - zauważyła. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki""Śniadanie w Trójce".

Kim są ludzie, którzy pojawiają się na giełdzie nazwisk? Jak będzie przebiegać realizacja wyborczych obietnic? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Komentatorzy
Prowadzi: Agnieszka Stępień
Goście: Eliza Olczyk ("Wprost"), Roman Imielski ("Gazeta Wyborcza")
Data emisji: 10.11.2016
Godzina emisji: 8.38

fc/mk

Czytaj także

Szef MSZ: przyjąłem wybór Trumpa ze spokojem, a nawet z pewną nadzieją

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2016 06:48
Wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA przyjąłem ze spokojem, a nawet z pewną nadzieją; może on doprowadzić do pewnych istotnych korekt w polityce amerykańskiej, pewnej większej determinacji, jednoznaczności, której ostatnio zaczynało brakować - mówi szef MSZ Witold Waszczykowski.
rozwiń zwiń