X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Arłukowicz je nie swoją żabę?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2012 10:15
Piotr Semka ("Uważam Rze"): - Takie są konsekwencje przychodzenia na gotowe. Mam wrażenie, że minister Arłukowicz w całej tej sprawie został zlekceważony.
Audio
Piotr Semka
Piotr SemkaFoto: Wojciech Adam Jurzyk

- To jest realizacja ustawy, która była przygotowywana przez panią minister Kopacz i bardzo przez nią w Sejmie broniona. Ustawa była wtedy krytykowana, ale jak zwykle w sprawach ustaw zdrowotnych, nie chciano iść na żaden kompromis z opozycją - mówi publicysta Wiesław Dębski. Z kolei Piotr Semka ocenia, iż ministra poinformowano w ostatnim momencie. - Cały ten pasztet wysmażyli wiceministrowie czy szefowie departamentów – podkreśla publicysta "Uważam Rze".

Zdaniem Wiesława Dębskiego wypowiedź ministra Arłukowicza na konferencji prasowej była bojownicza, trochę na zasadzie "żadnych ustępstw, my mamy tylko rację". - Jako pacjent czekałem na słowa otuchy, że pan minister przeprosi – mówi gość Mai Borkowskiej. Publicysta przekonuje, iż w powietrzu nie wisi dymisja Bartosza Arłukowicza, ponieważ minister jest jeszcze potrzebny premierowi. W ocenie Piotra Semki minister Arłukowicz wygląda na człowieka, którego pominięto na którymś szczeblu tej operacji. - Cały chaos trzeba opanować i wtedy dopiero sięgać po taki mocny ton, po jaki sięga Donald Tusk – tłumaczy gość Trójki.

Publicyści komentowali także zmiany w koalicji. Piotr Semka odrzuca wariant trójpodmiotowej koalicji, choć jak przyznaje publicysta PSL jest irytujące, ale też  PSL posiadł wiedzę kiedy się cofać, jest jak dobra kokietka. Myślę, że koalicja będzie dwupodmiotowa, jeśli już to opierająca się o Palikota w głosowaniach - prognozuje publicysta.

Czy Leszek Miller na zakończenie swojej politycznej kariery zostanie wicepremierem i jak szanse zmian w koalicji widzą publicyści, dowiesz się słuchając całej rozmowy - "Komentatorzy, 2 stycznia 2012".

"Komentatorów" można słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 8.35. Zapraszamy!

Czytaj także

"Minister zdrowia jest niewiarygodny"

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2011 16:59
Wyjaśnienia ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza na temat listy refundacyjnej nie zadowoliły opozycji w Sejmie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arukowicz: na liście pojawią się kolejne leki

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2011 18:00
- Negocjacje z koncernami farmaceutycznymi będą nadal prowadzone - zapewnił minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lekarze na receptach: "Refundacja do decyzji NFZ"

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 18:44
W kraju pojawiły się recepty ze stemplem "refundacja do decyzji NFZ", w związku z wprowadzeniem nowych przepisów dotyczących leków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Recepta z pieczątką jest pełnowartościowa

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2012 08:33
Recepty z pieczątką „refundacja do decyzji NFZ” powinny być w aptekach respektowane - mówiła Rzeczniczka Praw Pacjenta.
rozwiń zwiń