X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska piarowo nie sprzedała Euro

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 12:25
- Program był niefortunny, wynikał z nieznajomości realiów w Polsce. Nie przeceniałbym wartości komunikatu brytyjskich kibiców. Ci, którzy mają przyjechać - przyjadą, dla reszty to bez znaczenia - ocenił w Trójce dokument BBC Andrzej Stankiewicz ("Newsweek").
Audio
Andrzej Stankiewicz
Andrzej StankiewiczFoto: PR/Wojciech Adam Jurzyk

Stacja BBC wyemitowała film, w którym Anglicy straszą swoich rodaków przed chuligaństwem, rasizmem, antysemityzmem w Polsce. - Solowi Cambellowi łatwo wypowiadać tego typu opinie, bo tak naprawdę nie ma żadnego punktu odniesienia. Londyn fantastycznie się przygotowuje do swojej olimpiady - przekonywał Agaton Koziński ("Polska The Times").

Publicysta zwrócił uwagę, że Brytyjczycy generują sporo szumu cywilizacyjnego wokół tego wydarzenia. - Organizatorzy zwyczajnie zaprosili do siebie media. Polska w żaden sposób nie próbowała narzucić własnego pomysłu na Mistrzostwa Europy i to zaniedbaliśmy - argumentował Agaton Koziński.
Andrzej Stankiewicz przypomniał, że niemiecki "Spiegel" napisał tekst odmienny. - Polska tam jest przedstawiona bardzo cukierkowo, Niemcy raczej prezentują to, co się stało w Polsce przez ostatnie 20 lat - stwierdził Andrzej Stankiewicz. Publicysta ocenił, że nie wszystko się udało tak jak byśmy chcieli, nie jest to skok cywilizacyjny dla Polski i na pewno Euro 2012 nie jest taką imprezą jak dla Londynu olimpiada.

5 minut ministra Arłukowicza

Los szefa NFZ wydaje się przesądzony - premier zgodzi się z wnioskiem Bartosza Arłukowicza o odwołanie Jacka Paszkiewicza. - Bartosz Arłukowicz próbuje wyjść z cienia Ewy Kopacz - mówił Andrzej Stankiewicz. Gość Trójki zastrzegł, że samo odwołanie Paszkiewicza nie załatwia problemu, dlatego że nie wiemy kto będzie jego następcą i najważniejsza niewiadoma - jaką minister ma koncepcję służby zdrowia.
- Arłukowicz tym, że premier go poparł, zyskuje swoje 5 minut spokoju i rzeczywiście jeżeli ma jakiś pomysł na ministerstwo zdrowia, to jest ten właśnie moment, by go przedstawić i spróbować wcielić w życie. Jeżeli tej szansy teraz nie wykorzysta, to na pewno potem mu się już nie uda - stwierdził Agaton Koziński.
Goście Krystiana Hanke komentowali także zapowiedź rosyjskich kibiców o chęci przemaszerowania przez Warszawę 12 czerwca w dniu święta flagi, narodowego święta Rosji. Więcej dowiesz się słuchając całej audycji "Komentatorzy – 29 maja 2012".
"Komentatorów" na antenie Trójki można słuchać od poniedziałku do czwartku o 8.35.
(ed)

Czytaj także

Gwiazda Anglików radzi: Nie jedźcie na Euro!

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 13:13
Brytyjska telewizja BBC wyemituje w poniedziałek program publicystyczny "Euro 2012 - stadiony nienawiści" poświęcony rasizmowi i agresji pseudokibiców w Polsce i na Ukrainie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narodowe Imperium Zdrowotne

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 19:56
- Prezes NFZ Jacek Paszkiewicz i całe te imperium powinno zostać wysadzone w powietrze - mówił w radiowej Trójce Ryszard Czarnecki, europoseł PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pacjenci, wykupcie leki na trzy miesiące"

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 07:27
Maciej Hamankiewicz, szef Naczelnej Rady Lekarskiej radzi pacjentom, by w czerwcu wykupili lekarstwa podlegające refundacji na zapas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef NFZ: nie jestem przywiązany do fotela

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 08:50
Przyczyną mojego odejścia jest zmiana koncepcji Narodowego Funduszu Zdrowia - oświadczył prezes NFZ Jacek Paszkiewicz. Dodał, że według ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza on sam nie będzie się mieścił w nowej formule.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Film BBC to najgorszy PR. Polska wypada różowo

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 09:32
Najgorszy możliwy PR dla Ukrainy – tak brytyjski dziennik "The Guardian" skomentował reportaż BBC o ukraińskich i polskich pseudokibicach. Na tle współorganizatora Polska wypadła "różowo”.
rozwiń zwiń