X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spory światopoglądowe nie rozwalą PO

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2012 12:09
Agaton Koziński ("Polska The Times”): Platforma to partia twardo stąpająca po ziemi, bardzo umiejętnie rozdzielająca kwestie światopoglądowe od pragmatyki działania.
Audio
Agaton Koziński
Agaton KozińskiFoto: fot. Wojciech Adam Jurzyk

Agaton Koziński ("Polska The Times") zaznaczył, że do tej pory, przez 5 lat, Platformie Obywatelskiej udawało się utrzymać dyscyplinę. Jego zdaniem spory ideologiczne wewnątrz partii tak naprawdę służą  podtrzymywaniu zainteresowania  PO. – Traktując to dosyć cynicznie, to jest idealne narzędzie do pokazania wewnętrznego pluralizmu partyjnego – przekonywał publicysta.  
Andrzej Stankiewicz ("Wprost”) podkreślał, że spór w PO nie toczy się jedynie o in vitro, ale jest szerszym sporem światopoglądowym i dotyczy na przykład związków partnerskich. Dziennikarz skomentował powołanie wewnątrz Platformy grupy, której  zadaniem jest ustalenie konsensusu w sprawie in vitro przed końcem sierpnia i skierowanie jednego projektu pod głosowanie Sejmu.  – To jest tak naprawdę odwlekanie całego rozwiązania w czasie i próba takiego przygotowania kompromisu, żeby nie wyglądało na to, że premier Donald Tusk  przegrał – stwierdził.

"Komentatorów" na antenie Trójki można słuchać od poniedziałku do czwartku o 8.35. Zapraszamy.

(pg)