X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sprawa Amber Gold - zawiniło państwo?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 10:32
Andrzej Stankiewicz ("Wprost"): I minister sprawiedliwości, i prokurator generalny będą starali się nas przekonywać, że to konkretni ludzie zawinili w sprawie Amber Gold, a system był w porządku. Ale widać, że to nie do końca prawda.
Audio
Andrzej Stankiewicz
Andrzej StankiewiczFoto: PR/Wojciech Adam Jurzyk

Andrzej Stankiewicz ("Wprost") dziwił się dlaczego, jeżeli Komisja Nadzoru Finansowego alarmowała wszystkie najważniejsze instytucje w państwie w sprawie Amber Gold, to nie zadziałali ministrowie, sądy i prokuratura.
Michał Szułdrzyński
("Rzeczpospolita") przyznał, że czuje się zagubiony po wczorajszych wystąpieniach najważniejszych polityków w państwie. - Jestem zdumiony, bo wszyscy żyjemy w przekonaniu, że gdyby państwo działało tak, jak należy, to afery Amber Gold by nie było. A tu się nagle okazuje, że kolejne instytucje mówią: myśmy zrobili wszystko, co się dało - mówił publicysta.
"Komentatorów" na antenie Trójki można słuchać od poniedziałku do czwartku o 8.35.

(pg)