"Trójkowy Wehikuł Czasu" realizuje zaległe obietnice!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 10:07
Z okazji Trójkowego Jubileuszu przygotowaliśmy MUZYCZNY ANEKS do dotychczasowych audycji. Zaprosimy Państwa do wysłuchania kilku Bardzo Długich Utworów z lat 70. – a także jednego krótkiego z lat 60.
Czesław Niemen
Czesław NiemenFoto: youtube.com

W przeddzień 50. urodzin (Trójki) dobrze jest zrealizować zaległe obietnice. Tymczasem w "Wehikule" się ich trochę nazbierało, gdyż przynajmniej parokrotnie, nadając fragment jakiegoś nagrania (lub tylko wspominając o jego istnieniu), zapowiadałem, że kiedyś, kiedyś… nadamy ów utwór w całości.

Dlatego z okazji Trójkowego Jubileuszu przygotowaliśmy MUZYCZNY ANEKS do dotychczasowych audycji. Zaprosimy Państwa do wysłuchania kilku Bardzo Długich Utworów z lat 70. – a także jednego krótkiego z lat 60., który wszakże również, i to niedawno, wbrew zapowiedzi nam się w programie nie zmieścił.
Żeby nie zdradzać wszystkiego, powiedzmy jeszcze tylko enigmatycznie, że usłyszymy m.in. Czesława Niemena (w rzadko emitowanej, ale rewelacyjnej kompozycji z roku 1971) oraz Krystynę Prońko… I nie tylko, ale o tym na razie – sza.

Zapraszamy do słuchania w sobotę po godz. 18.00