X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wakacyjne podsumowania "Pod dachami Paryża"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2011 11:00
Ostatnia audycja wakacyjnego cyklu będzie poświęcona czterem śpiewającym kobietom... Zapraszam tuż po 22.
Wakacyjne podsumowania Pod dachami Paryża
Foto: Glow Images/East News

Kończą się wakacje w radiowej Trójce. W naszej audycji poświęconej piosence francuskiej przez 10 tygodni przypominałyśmy, jak debiutowali znani artyści i jak śpiewają dzisiaj; jak zaczynali swój bieg ku sławie wielcy w chanson francaise i jak ten bieg kończyli.

Ostatnia audycja wakacyjnej serii będzie poświęcona czterem śpiewającym kobietom. Artystki bardzo różnią się między sobą, każda z nich porusza się w innym muzycznym świecie: trzy- to "klasyczne odtwórczynie", tylko jedna jest dla siebie i sterem i żeglarzem. Ich wybór może niektórych słuchaczy zaskoczyć. I słusznie, zważywszy na wiek większości z nich. Ale jeśli swoje zawodowe życie zaczyna się odpowiednio wcześnie - to w pełnym rozkwicie młodości można już być weteranem. Ich nazwiska? Mireille Mathieu, Maurane, Celine Dion i Vanessa Paradis.


Zapraszam na audycję "Pod dachami Paryża" tuż po 22, Barbara Podmiotko