X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato "Pod dachami Paryża"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 09:40
Voila l'ete - oto lato - jak śpiewa francuski zespół - Les Negresses Vertes. A na czas lata "Pod dachy Paryża" zapraszać Państwa będziemy we wtorek, tuż po 22.
Lato Pod dachami Paryża
Foto: Glow Images/East News

Lato, jak wiadomo, to czas wypoczynku, relaksu, słodkiego nic nie robienia. Spróbujemy towarzyszyć piosenkami tym, którzy już tego doświadczają i tym, którzy dopiero planują urlop, dla których miłe chwile przed nimi.

Jesteśmy także z tymi, których tym razem wakacje ominą. Wszystkim dedykujemy wakacyjno-letnie piosenki. Zaśpiewają je m.in.: Pierre Bachelet, Bernard Lavilliers, Brigitte Bardot, Serge Gainsbourg i Henri Salvador.

 Zapraszam o godz. 22.00, Barbara Podmiotko

Czytaj także

Fete de la Musique w "Pod dachami Paryża"

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 11:20
Fete de la Musique - Święto Muzyki - odbędzie się dopiero za 8 dni. Przypomnimy o tym Państwu, przy okazji wspominając te minione festiwale, już dziś, godzinę przed północą.
rozwiń zwiń