X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Renata Przemyk gościem Marcina Zaborskiego

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 18:55
Po występie w Opolu pisano, że jest odkryciem festiwalu i że to "pieśniarka z Krakowa, z ciekawym mocnym, nisko modulowanym głosem".
Audio
  • Renata Przemyk o muzyce, myśleniu, teatrze i nie tylko (Biuro Myśli Znalezionych/ Trójka)
Renata Przemyk w Trójce
Renata Przemyk w TrójceFoto: Andrzej Bołdaniuk

Zachwycała nim na festiwalach w Jarocinie, Krakowie i Sopocie. I wciąż zachwyca, nagrywając kolejne płyty. Renata Przemyk - nie tylko o swoich muzycznych przeżyciach - opowiedziała w kolejnej audycji z cyklu "Biuro Myśli Znalezionych".

To była rozmowa o pokonywaniu tremy, zdobywaniu wiary w siebie i o obojętności, która jest wrogiem sztuki, a także o zapamiętanym z dzieciństwa smaku wyrobów czekoladopodobnych.


Zaglądaliśmy nie tylko na muzyczne sceny, ale też na deski teatralne, bo i na nich można zobaczyć od kilku lat Renatę Przemyk. Jak sama wyznała - teatr stanowił "ogromne przejście" w jej karierze, bo nauczył ją otwartości i odwagi.


Zaproszenie do rozmowy o muzyce i teatrze przyjęli goście Renaty Przemyk: Kayah, Natalia Grosiak, Jacek Bończyk i Robert Talarczyk. Na scenie Studia im. Agnieszki Osieckiej pojawił się duet BAiKA (Katarzyna Sondej i Piotr Banach).

Audycja przygotowywana przez Marcina Zaborskiego powstała we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym, wydawcą serwisu NINATEKA.PL.

***

Tytuł audycji: Biuro myśli znalezionych
Prowadzi: Marcin Zaborski
Gość: Renata Przemyk (wokalistka, muzyk)
Data emisji: 26.06.2016
Godzina emisji: 21.06

mz/ei


Czytaj także

Michał Ogórek: chętnie bym komuś przywalił

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 09:00
Znany felietonista, dziennikarz i komentator był gościem Marcina Zaborskiego w kolejnej odsłonie cyklu "Biuro Myśli Znalezionych".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiesław Ochman, czyli chłopak z Pragi

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2016 22:00
- Najlepiej czuję się na Pradze. Do końca z niej nie wyjechałem , choć objechałem świat dookoła już kilka razy. Warszawska Praga jest we mnie od początku - mówi Wiesław Ochman, gość Marcina Zaborskiego.
rozwiń zwiń