X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Profesor Szewach Weiss w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2012 11:00
W niedzielny wieczór w Trójce gościem "Biura Myśli Znalezionych" był profesor Szewach Weiss. Spotkanie z byłym przewodniczącym izraelskiego parlamentu i byłym ambasadorem Izraela w Polsce prowadził Marcin Zaborski.
Szewach Weiss
Szewach WeissFoto: Fot.: PR/Wojciech KusińskiByła to rozmowa o przeszłości, rodzinie, złożonej tożsamości, polityce i muzyce... Nasz gość wspominał swoje powroty do Borysławia, w którym w czasie wojny ukrywał się jako żydowskie dziecko. Co pamięta z tamtych dni - spędzonych "w ciemności"? Czy poza pamięcią o piwnicznej kryjówce zachował też radosne wspomnienia? Dlaczego po latach zdecydował się wrócić do Polski? I dlaczego - gdy zaczynał pracę ambasadora Izraela i mógł pojechać do Moskwy lub Berlina - wybrał Warszawę? Zapraszamy do obejrzenia całego spotkania z Szewachem Weissem w "Biurze Myśli Znalezionych".

Do rozmowy z profesorem Szewachem Weissem zaprosiliśmy też ministra Władysława Bartoszewskiego (byłego szefa polskiej dyplomacji) oraz autorów dwóch książek, których bohaterem jest prof. Weiss - dziennikarkę Joannę Szwedowską oraz dominikanina - ojca Tomasza Dostatniego.

W programie pojawiła się również Lena Piękniewska, która zaśpiewała "Kołysanki na wieczny sen" z przygotowywanej właśnie nowej płyty.