Kto to jest żona?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 11:42
- Na świecie jest mało chłopaków, szybko trzeba znaleźć, bo później nie będzie - mówi jedna z dziewczynek. - Skąd wiesz? - pyta Kasia Stoparczyk. - Z internetów! - odpowiada mała rozmówczyni.
Audio
  • Kto to jest żona? (Dzieci wiedzą lepiej/Trójka)
- Gdyby się przyjrzeć całej kuli ziemskiej, więcej jest dziewczyn. Niestety, nie ma co kaprysić i wybrzydzać, bo chłopacy mogą zrezygnować - mówi jedna z rezolutnych rozmówczyń Kasi Stoparczyk.
- Gdyby się przyjrzeć całej kuli ziemskiej, więcej jest dziewczyn. Niestety, nie ma co kaprysić i wybrzydzać, bo chłopacy mogą zrezygnować - mówi jedna z rezolutnych rozmówczyń Kasi Stoparczyk. Foto: sxc.hu/cc

Dlaczego na ślubie należy zachować spokój? Dlaczego żony nie powinny się "schudzać"? Gdzie spotykają mężów i co mają wspólnego z modliszkami? Jeśli jeszcze państwo nie wiecie, zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Dzieci wiedzą lepiej
Przygotowała: Kasia Stoparczyk
Data emisji:
19.05.2015, 19.07.2016
Godzina emisji: 9.50, 9.46

mk/ei

Czytaj także

Co to jest związek małżeński?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 10:12
- Musisz się ślubić, żeby nie była kocia łapa - radzą dzieci. Opowiadają też o "sukni z balonem" i zdradzają dorosłym, który rok małżeństwa jest najszczęśliwszy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co to jest randka?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 10:30
Tym razem w audycji "Dzieci wiedzą lepiej" możemy posłuchać o "fiku miku z przytulasami" i podrywaniu z użyciem patelni. Najmłodsi zdradzają nam także, co to jest randka w ciemno...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto to jest mąż?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 10:25
- Człowiek o wyglądzie taty, który się zakochał. Potem jest ślub, ziarenko, nasionko i dzieci. I wszystko wiadomo - mówią dzieci w rozmowie z Kasią Stoparczyk.
rozwiń zwiń