X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Kamil Stoch skacze po zakupy?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 13:45
– Kamil Stoch to taki skoczek narciarski, który dobrze podskakuje, ale na Marsa nie doleci… Nie ma silników odrzutowych… – ubolewa jeden z najmłodszych ekspertów Trójki.
Audio
  • Co dzieci wiedzą o skokach narciarskich? (Dzieci wiedzą lepiej/Trójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: waldru/Shutterstock.com

stek mięso wołowina 1200.jpg
Co to jest mięso?

Kim są skoczkowie? – To ludzie, którzy zjeżdżają bardzo szybko i lądują na śniegu! – podaje definicję jeden z goszczących w audycji chłopców.

Czy dzieci, z którymi rozmawiała Katarzyna Stoparczyk, chciałyby zostać następcami Kamila Stocha? – Nie, ja jestem zjeżdżający. Poza tym tylko on może skakać, bo wygrał cztery razy i dostał złoty medal! – mówi jeden z kilkulatków. – Taki skoczek może latać, gdzie chce, ale musi bardzo dużo jeść, żeby mieć siłę – stwierdza kolejny.

Czyim wujkiem jest Adam Małysz i co można zobaczyć w "Pałacu Turkury" w Warszawie? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Dzieci wiedzą lepiej
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 22.02.2018
Godzina emisji: 10.16

ml/mk

Czytaj także

Andrzej Supron, czyli wrażliwy twardziel

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2018 08:00
Jest jednym z najlepszych polskich sportowców, który na niemal 2,5 tysiąca pojedynków przegrał może trzydzieści. A wiele z nich ukończył przed czasem i także z tego powodu wprawiał w dumę i zachwyt swoich wiernych kibiców, którzy nosili go na rękach. I to dosłownie, np. z Dworca Gdańskiego na jego rodzime Powiśle.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak słuchano muzyki w czasach, gdy nie było prądu?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018 18:34
Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez prądu, dzięki któremu możemy słuchać ukochanej muzyki. Kilkadziesiąt lat temu ludzie potrafili funkcjonować bez elektryczności. Jak to było możliwe? 
rozwiń zwiń