X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skąd czerpać radość życia?

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 10:15
Katarzyna Stoparczyk rozmawiała z Karolem, który jest niewidomy. Chłopiec opowiedział o tym skąd bierze się w nim tak wielka radość życia.
Audio
  • Niewidomy Karol o tym, co może sprawiać radość w życiu (Dzieci wiedzą lepiej/Trójka)
Katarzyna Stoparczyk i dzieci w studio Trójki
Katarzyna Stoparczyk i dzieci w studio TrójkiFoto: M.Lapis

– Ważne, aby mimo trudności zawsze iść do celu i się nie poddawać. Trzeba podnosić głowę do góry i cieszyć się tym, że np. dziś jest piękny dzień. Mimo wszystkich trudności uwierzyć, że da się radę – mówi chłopiec.

Warto tu dodać, że Karol jest jednym z bohaterów spektaklu "Piękne Spojrzenie" w reżyserii Katarzyny Stoparczyk, który można było zobaczyć w studiu im. Agnieszki Osieckiej w grudniu ubiegłego roku.​

Katarzyna Stoparczyk i dzieci podczas spektaklu "Piękne Spojrzenie" (fot. M. Lapis) Katarzyna Stoparczyk i dzieci podczas spektaklu "Piękne Spojrzenie" (fot. M. Lapis)

Karol opowiedział także czy cierpienie może zaowocować również czymś dobrym. Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Dzieci wiedzą lepiej
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 10.01.2019
Godzina emisji: 9.48

kg/ml

Czytaj także

Niezwykłe spojrzenie niewidomego dziecka

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 10:15
Gościem Katarzyny Stoparczyk była Wiktoria, niewidoma 8-latka. Dziewczynka opowiedziała, jak wygląda świat z jej pespektywy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak "widzą" niewidomi?

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 10:15
Katarzyna Stoparczyk rozmawiała z Michałem, który jest niewidomy od urodzenia. Chłopiec opowiedział o tym, jak wygląda jego świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piękne spotkanie niewidomych dzieci z widzącymi

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2018 10:15
Spektakl "Piękne spojrzenie" powstał w ramach integracyjno-artystycznego projektu "5 zmysłów. Imaginarium" i był jego zwieńczeniem. Na scenie razem z niewidomymi dziećmi zaprezentowali się muzycy zaproszeni przez Katarzynę Stoparczyk – dziennikarkę radiowej Trójki.
rozwiń zwiń