X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uroki Ziemi Mińskiej

Warszawiacy, którzy chcą odpocząć wśród gór, strumyków i lasów pełnych drzew wcale nie muszą wyjeżdżać na drugi koniec Polski czy za granicę. Wystarczy pojechać do oddalonego jedynie o 50 kilometrów Mińska Mazowieckiego.
Mińsk Mazowiecki
Mińsk MazowieckiFoto: Shutterstock.com/Qba from Poland
O Audycji
Tytuł Cudze chwalicie 13.08.2019 08:51
Prowadząca Elżbieta Korczyńska
Opis

– Ziemia mińska zdecydowanie jest miejscem urokliwym, malowniczym. Jest bardzo bogata w zielone pagórki, lasy, drobne strumyczki i rzeczki. Natomiast niesłusznie jest postrzegana jako mało atrakcyjna. Jest tak, dopóki ktoś do nas nie przyjedzie, nie pozna tego, co oferujemy – mówi Mariola Kowalska z Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Mińskiej. 

Co w Mińsku Mazowieckim jest magnesem, który przyciąga turystów? Jakich przedstawicieli fauny można spotkać w tamtejszych lasach?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Gość Mariola Kowalska (Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej) 
Playlista
Tagi

Playlista