"The Boys" – superbohaterowie na opak

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 11:32
– "The Boys" to opowieść o superherosach, inna niż wszystko, co widzieliście w kinie komiksowym – zapowiada Łukasz Adamski.
Audio
  • O "The Boys", czyli serial inny niż wszystkie (Adamski seryjny/Trójka)
Fotos z serialu The Boys
Fotos z serialu "The Boys"Foto: mat. promocyjne

– W "The Boys" to superherosi są złoczyńcami. To rozpieszczone bachory sterowane przez wielką korporację. Piją, palą, łamią każde możliwe przykazanie oraz gardzą zwykłymi śmiertelnikami, którzy giną podczas ich akcji. To celebryci zastępujący sportowców i gwiazdy Hollywood. Z przyklejonymi uśmiechami wykonują każde polecenie pragnącej władzy nad światem korporacji kierowanej przez demona o anielskiej twarzy Elisabeth Shue – opowiada autor audycji.

Kto postawił się przeciw serialowym czarnym charakterom? Czy fikcyjny świat pokazany w "The Boys" możemy odnieść do naszej rzeczywistości?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 3.09.2019
Godzina emisji: 11.28

kr/gs

Czytaj także

Witamy w Hawkins!

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 13:13
Bracia Dufferowie swoją serialową odę do lat 80., kina grozy oraz dziecięcych wspomnień i fascynacji rozpoczęli w 2016 roku. Od tamtej pory ich dzieło – "Stranger Things" stało się światowym fenomenem, a młodzi aktorzy serialu osiągnęli status gwiazdorski. O pracy nad serialem opowiedzieli w "ABC popkultury" Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Przyjaciele". Podróż do krainy niepoprawnych żartów

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 11:32
Czy wiecie, że kultowy serial "Przyjaciele" jest zacofany? Taką opinię mają wrażliwi "jak płatki śniegu", jak to określa autor audycji, młodzi ludzie, którzy dziś oglądają perypetie Monici, Phoebe, Chandlera i reszty wesołej ferajny. Dlaczego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na cały głos" – liberalna opowieść o republikańskim potworze?

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 11:35
– Dla liberałów i lewicy jest to Boogieman, straszniejszy niż połączenie Freddy'ego Kruegera i Laleczki Chucky – tak Łukasz Adamski opisuje amerykańską stację Fox News. Od końca czerwca w HBO możemy oglądać serial "Na cały głos", który przedstawia życie i karierę Rogera Ailesa, założyciela ulubionej stacji Republikanów.
rozwiń zwiń