X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Crisis in Six Scenes" W. Allena – zakalec z kiloma rodzynkami

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 11:33
– "Crisis in Six Scenes" pokazuje, że Woody Allen jest już, niestety, cieniem samego siebie. Ale mimo wszystko ten serial warto obejrzeć – tak ocenia pierwszą odcinkową produkcję "boga Manhattanu" Łukasz Adamski. Dlaczego jednak warto? 
Audio
  • "Crisis in Six Scenes" – serial Woody'ego Allena (Adamski seryjny/Trójka)
Woody Allen na festiwalu w Cannes w 2016 roku
Woody Allen na festiwalu w Cannes w 2016 rokuFoto: shutterstock.com/Denis Makarenko

– Serial Woody'ego Allena to w pewnym stopniu popłuczyny po jego filmach z lat 70. i 80, jednak jest w tym zakalcu kilka rodzynek. Momentami to wszystko jest zabawne i błyskotliwe. Allen chyba ostatni raz w karierze wciela się w neurotycznego Żyda z Nowego Jorku, który mając do wyboru Boga albo klimatyzację, wybiera to drugie – mówi autor audycji.

Kogo wyśmiewa Allen w serialu "Crisis in Six Scenes"? Dlaczego powinniśmy śpieszyć się z jego obejrzeniem? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 8.10.2019
Godzina emisji: 11.29

kr/ml

Czytaj także

"Prawi Gemstonowie", czyli teleewangeliści w krzywym zwierciadle

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 11:32
– Pojawił się właśnie nowy serial opowiadający o rodzinie teleewangelistów z tak zwanego Megachurcha, czyli wielkiego kościoła ewangelickiego, gdzie showmańskie nabożeństwa wyglądają jak ceremonia rozdania Oscarów – mówi Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Boys" – superbohaterowie na opak

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 11:32
– "The Boys" to opowieść o superherosach, inna niż wszystko, co widzieliście w kinie komiksowym – zapowiada Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Spy" – historia izraelskiego Jamesa Bonda

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 11:35
"Operative 88", "Menasze". Czy te nazwy coś Państwu mówią? To pseudonimy Eliego Cohena, izraelskiego szpiega, legendarnego pracownika Mosadu i pierwszego obywatela Izraela straconego za szpiegostwo, w którego rolę wcielił się Sacha Baron Cohen (sic!) w serialu "The Spy".
rozwiń zwiń