Dwaj zgryźliwi tetrycy z Hollywood powracają!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 11:35
– Serial "The Kominsky Method" to nie tylko kawał dobrej rozrywki, ale też mądra przypowieść o starzeniu się i przemijaniu – ocenia Łukasz Adamski. Drugi sezon przygód Sandy'ego Kominskiego i Normana Newlandera już od 25 października będzie można oglądać na jednym z popularnych serwisów streamingowych.
Audio
  • Dlaczego warto obejrzeć "The Kominsky Method"? (Adamski seryjny/Trójka)
Alan Arkin jako Norman Newlander oraz Michael Douglasjako Sandy Kominskyw serialu The Kominsky Method
Alan Arkin jako Norman Newlander oraz Michael Douglas jako Sandy Kominskyw serialu "The Kominsky Method" Foto: mat. promocyjne

– Ośmioodcinkowy serial o dwóch starzejących się przyjaciołach z showbiznesu to kawał inteligentnego i przeszytego ironią kina. "The Kominsky Method" to w zasadzie czterogodzinny, spójny film podzielony na 20-minutowe odcinki. Michael Douglas w roli przebrzmiałego aktora i Don Juana na emeryturze szkolącego młodych adeptów aktorstwa tworzy najzabawniejszą rolę w karierze – opowiada autor audycji.

– Niemniej znakomity w serialu jest Allan Arkin, który od lat tworzy przepyszną postać zgorzkniałego i sarkastycznego dziadka – dodaje.

Kogo jeszcze, oprócz odtwórców dwóch głównych ról, zobaczymy w serialu "The Kominsky Method"? Zapraszamy do słuchania!

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 22.10.2019
Godzina emisji: 11.32

kr/ml

­

Czytaj także

"Prawi Gemstonowie", czyli teleewangeliści w krzywym zwierciadle

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 11:32
– Pojawił się właśnie nowy serial opowiadający o rodzinie teleewangelistów z tak zwanego Megachurcha, czyli wielkiego kościoła ewangelickiego, gdzie showmańskie nabożeństwa wyglądają jak ceremonia rozdania Oscarów – mówi Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Boys" – superbohaterowie na opak

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 11:32
– "The Boys" to opowieść o superherosach, inna niż wszystko, co widzieliście w kinie komiksowym – zapowiada Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Spy" – historia izraelskiego Jamesa Bonda

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 11:35
"Operative 88", "Menasze". Czy te nazwy coś Państwu mówią? To pseudonimy Eliego Cohena, izraelskiego szpiega, legendarnego pracownika Mosadu i pierwszego obywatela Izraela straconego za szpiegostwo, w którego rolę wcielił się Sacha Baron Cohen (sic!) w serialu "The Spy".
rozwiń zwiń