Rozmowy Jerry'ego Seinfelda z gwiazdami przy kawie

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2020 11:35
– Legendarny komik, Jerry Seinfeld, mógłby sobie spokojnie żyć z tantiem za, zakończony 20 lat temu, ale wciąż szalenie popularny serial "Seinfeld". A jednak, zrobił nowy, w dodatku zdumiewający – mówi Łukasz Adamski.
Audio
  • Nowy serial Jerry'ego Seinfelda, czyli w prostocie siła (Adamski seryjny/Trójka)
Jerry Seinfeld
Jerry SeinfeldFoto: Shutterstock.com/Ian Young Nounpusher.com

– Seinfeld wpadł na genialny w swojej prostocie pomysł: wypożycza gargantuicznie drogie, nierzadko zabytkowe, auta, zaprasza do nich znane osobistości i… jedzie z nimi na kawę. W serialu "Comedians in Cars Getting Coffee", czyli "Komicy w samochodzie jadą na kawę", komik rozmawia z ludźmi kina na przeróżne tematy. Wspominają dawne czasy, zastanawiają się, jak komedia radzi sobie w dobie poprawności politycznej, albo po prostu rozmawiają o codzienności i… tyle – opowiada prowadzący audycję.

– To właśnie totalny luz i banalność pogawędek sprawiają, że "" wyróżnia się na tle innych talk show w amerykańskiej telewizji – podkreśla Łukasz Adamski.

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 10.03.2020
Godzina emisji: 11.29

ml

­

Czytaj także

"Fleabag" – (tragi)komedia, która czerpie od najlepszych

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 11:40
– Nagrodzony Złotym Globem za najlepszy komediowy serial roku "Fleabag" (w Polsce znany pod jakże inteligentnym i oddającym sedno akcji tytułem "Współczesna dziewczyna"), to nie tylko jeden z najzabawniejszych brytyjskich seriali ostatnich lat, ale też zaskakująco przenikliwa tragikomedia – zapowiada Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kidding" – słodko-gorzka przypowieść o przemijaniu

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 11:40
– W pierwszym sezonie Carrey dokonał aktorskiego ekshibicjonizmu. Pierwsze odcinki drugiego sezonu pokazują, że "Kidding" będzie jeszcze mocniejszym wejściem w duszę upadłej ikony telewizji – ocenia Łukasz Adamski drugą część serialu Dave'a Holsteina, którą można oglądać od 9 lutego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dan Schneider – heros z sąsiedztwa. O "Farmaceucie" J. Willoughby Nasona i J. Fursta

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020 11:35
– To niezwykła opowieść o prawdziwym herosie, nie ze stali, ale z krwi i kości. Zapominamy o takich ludziach, woląc unosić się na skrzydłach Kapitana Marvela – mówi Łukasz Adamski o tytułowym "Farmaceucie", czyli Danie Schneiderze.
rozwiń zwiń