"Rick i Morty" – za nami finał kreskówki z innej planety

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 11:40
– Kilka dni temu pojawiło się długo oczekiwane zamknięcie czwartego sezonu "Ricka i Morty'ego". Nowe epizody są powrotem do najlepszych czasów tej pokręconej animacji, która wniosła niepoprawny politycznie humor dosłownie na inną orbitę – mówił Łukasz Adamski w ostatnim już wydaniu audycji "Adamski seryjny".
Kadr z serialu Rick i Morty
Kadr z serialu "Rick i Morty"Foto: mat. promocyjne

Posłuchaj
04:00 2020_06_30-11-22-25_Adamski_seryjny.mp3 Najzabawniejsza kreskówka ostatnich lat zakończona "w prawdziwie epickim stylu" (Adamski seryjny/Trójka)

 

Zainspirowana "Powrotem do przyszłości" Roberta Zemeckisa kreskówka opowiadająca o ekscentrycznym naukowcu Ricku Sanchezie, który udaje się ze swoim wnukiem Morty'm do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości, początkowo miała skończyć się jednym odcinku. Na szczęście tak się nie stało, a "Rick i Morty" stał się serialem niemal kultowym, który w Polsce zdobył popularność tak dużą, jak za oceanem.

Kadr z serialu "Rick i Morty"  Foto: mat. promocyjne Kadr z serialu "Rick i Morty" Foto: mat. promocyjne

– Dzieło Dana Harmona i Justina Roilanda nie zawsze było równe. Niektóre epizody były przekombinowane wizualnie i scenariuszowo, przez co traciły moc. Najnowsze odcinki "Ricka i Morty'ego" zamykają międzygalaktyczną opowieść o rodzinie Smithsów w prawdziwie epickim stylu, stawiając w dodatku pytanie o kontynuację niezwykłej serii. Czekam na nią bardzo mocno, choć może jej brak ocali serial przed popadnięciem w mielizny banału – ocenił autor audycji.

Rick and Morty Season 4 - Official Trailer/IGN

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadził: Łukasz Adamski
Data emisji: 30.06.2020
Godzina emisji: 11.22

kr/mat. prasowe

Czytaj także

Steve Carell w NASA, czyli kosmiczne nieporozumienie

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 11:40
– Steve Carell to jeden z moich ulubionych amerykańskich aktorów, któremu udało się wyrwać z komediowej szufladki, co jest niezwykle trudne w Hollywood. Niestety jego lot w kosmos to katastrofa – stwierdził Łukasz Adamski po obejrzeniu serialu "Siły Kosmiczne".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty". Wszystkie zbrodnie księcia Nowego Jorku

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020 11:40
– Czteroodcinkowy miniserial "Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty" pokazuje, że pedofilia nie jest problemem tylko jednego środowiska – mówił Łukasz Adamski po seansie czteroodcinkowego miniserialu poświęconego tajemniczemu nowojorskiemu potentatowi, którego samobójstwo w celi więziennej stało się przedmiotem domysłów wśród zwolenników teorii spiskowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Małe ogniska". Historia o rasizmie i poprawności politycznej

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2020 11:45
Serial "Małe ogniska" to kolejna produkcja, która pokazuje, ile kłamstw i problemów kryje się za fasadą idealnej, białej rodziny ze Stanów Zjednoczonych. To opowieść o losch białej kobiety i jej poprawności politycznej oraz czarnoskórej matki, która ma swoją dumę. 
rozwiń zwiń