X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O wikingu Tappim i ratowaniu świata, czyli książkowe rekomendacje dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 09:52
W pierwszym wydaniu audycji "Trzy kropki" rozmawiamy o pięknie wydanych, mądrych książkach. Takich, jak mówi 3-letni Kubuś, "żeby człowiek wiedział, którędy ma żyć!".
Audio
  • Katarzyna Stoparczyk, jej maili goście i pierwsze rekomendacje książkowe (Trzy kropki/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Africa Studio

"Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety " Areta Szpura "Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety" Areta Szpura, Wydawnictwo W.A.B.

Jakie książki polecają nasi mali goście? Krysia proponuje np. serię o wikingu Tappim Marcina Mortki. – Tappi jest bardzo śmiesznym, dużym wikingiem, który ma mnóstwo przyjaciół i ma tak bujną brodę, że może schować się w niej nawet wiewiórka – mówi dziewczynka.

Książkę godną polecenia przyniosła także Katarzyna Stoparczyk. To "Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety" autorstwa Arety Szpury. Opowiada ona o dzieciach, które bardzo odważnie stają po stronie naszej planety, bo wiedzą, że Ziemia, która jest naszym domem, jest zagrożona. A czy Krysia ma jakiś pomysł na to, jak uratować świat? 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Trzy kropki 
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 4.07.2019
Godzina emisji: 9.48

kr/ml